Angelina Jolie ve Brad Pitt barıştı mı?

Angelina Jolie ve Brad Pitt barıştı mı?

Brad Pitt’in, eski eşi Angelina Jolie’yi geri kazanmak için alkolü bırakması nedeniyle boşanma sürecinin durduğu iddia edildi.

Angelina Jolie ile Brad Pitt’in boşanma süreci durdu.

Son iki yılı evlilikle geçen 10 yıllık bir ilişkinin ardından Eylül 2016’da boşanma kararı alan ikiliden müjdeli bir haber geldi. Us Weekly dergisine konuşan bir kaynağa göre; Pitt’in, eski eşini geri kazanmak için alkolü bırakması nedeniyle boşanma süreci durdu:

‘Boşanma süreci durdu. Birkaç aydır işlemleri tamamlamak için hiç bir adım atmadılar. Yakın çevrelerindeki hiç kimse de, adım atacaklarına inanmıyor.’

‘Brad, Angelina’yı geri kazanmak için alkolü bıraktı. Üstesinden gelmesi gereken bir sorunu olduğunu biliyordu. Bu da, Angelina’nın tek istediği şeydi.’

İkiliye yakın kaynağa göre; 6 çocuk annesi Angelina Jolie hala ünlü aktöre aşık ve ikilinin yeniden barışması, kimseyi şaşırtmamalı.

Jolie, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada; çocuklarının yararı için Brad Pitt ile birlikte gayet medeni tavırlar sergilediklerini ifade etmiş ve bunun için ünlü aktöre teşekkür etmişti.