Alaska kurtlarını sağdıç ve nedime yapan tatlı çiftin düğününden muhteşem kareler

Alaska kurtlarını sağdıç ve nedime yapan tatlı çiftin düğününden muhteşem kareler

Köpeklerimiz ailemizin tartışmasız en tatlı üyeleri olmuştur her zaman. Evlenmek üzere olan bir çiftimiz var ki onlar da bizim gibi düşünüyor. Yapacakları düğünde tüm sevdiklerimiz, ailelerimiz, dostlarımız herkes olacak ama neden bizim evimizin diğer 2 üyesi olan Alaska Kurtlarımız olmasın diyorlar ve onları da bu güzel düğünün bir parçası yapmaya karar veriyorlar. Tüy yumaklarından birini sağdıç diğerini ise nedime yapıyorlar. Hayali bile yüzümüzde tatlı bir gülümseme oluşturuyor bir de o tatlı düğün fotoğraflarına bakarken ki halimizi düşünün. Çiftimize bu tatlı ailesiyle birlikte mutlu bir ömür diliyor, evlenecek çiftlerimize düğünlerinde minik dostlarına da yer verme fikrini bir düşünün diyoruz.Evlenmek üzere olan bir çiftimiz 2 Alaska Kurdu ve minnoş bir kedi ile hayatlarını sürdürüyor.

Düğün planları yapan çiftimiz bu sevimli dostlarının da yanlarında olmasını istiyor ve onları da düğünlerinin bir parçası yapma kararı alıyor.

Tüy yumağı Alaska Kurtlarından biri sağdıç diğeri ise nedime oluyor.

Rollerini o kadar ciddiye almışlar ki anne ve babalarının yanından hiç ayrılmamış, görevlerini layıkıyla yerine getirmişler.

Şüphesiz ki onlar da anne ve babalarının yanlarında oldukları için çok mutluydular.

Kabarık tüyleri ve asil duruşlarıyla misafirlere eşlik etmeyi de asla ihmal etmemişler.

Güzel nedimenin tüyleri arasından çıkan tam anlamıyla mutluluğun fotoğrafı olan bu kare muhteşem bir anı olmuş onlar için.

Mutlu aile pozu vermeden olur mu diyerek toplamışlar ailenin o güzel üyelerini ve poz vermeye başlamışlar.

Ortaya elbette ki harika kareler çıkmış. Bu muhteşem ikilinin düğün törenine eşlik etmesi belli ki onların tüm gerginliğini de almış götürmüş.

Bu muhteşem düğün için görenleri kendine hayran bırakan bir pasta yapılmış.

Gelin ve damadı pastanın üzerine yerleştirirler de minik dostlarına hiç yer vermezler mi? Kesinlikle çok yakışmışlar pastanın üzerine.

Sağdıç ve nedime olmak o kadar da kolay değil herkesle bir fotoğraf çekilmeli bu özel günde.

Selfie olmadan olur mu hiç diyen misafire tatlı bir poz vermiş şımarık nedime.

Belli ki kusursuz, eğlenceli ve herkesi imrendiren cinsten bir düğün günü yaşanmış.

Bu mutlu aileye bir ömür mutluluklar diler, herkese minik dostlarıyla düğün yapabileceklerini kusursuz bir şekilde kanıtladıkları için de teşekkür ederiz.