Alacağı Kararla Dördüzleri Ya Yaşayacak Ya Da Ölecekti – Bakın Ne Karar Verdi

Üç yıl önce Ivanna ve David Cardenas Gutierrez çifti ultrason için hastaneye gitti. Çift, bir çocukları olacağını düşünüyordu.

Ultrasona girince kendilerini şaşırtan gerçeği öğrendiler.

Doktor Ivanna’nın birden fazla çocuğu olacağını söyledi. Bir değil, iki değil tam dört çocuğu olacaktı. David ve Ivanna duyduklarına inanamadı.Dördüz gebelik bilindiği üzere 700 binde bir görülüyor.

Bu tür gebelikler riskli olarak görülür. Ivanna’nın hamileliğinin 27. haftasında doktor, Gabriel ismini verecekleri bebeklerine oksijen gitmediğini ve bir an önce doğumun gerçekleştirilmesi gerektiğini söyledi.

Yaşam mücadelesi verdi

Çiftin bir an önce karar vermesi gerekiyordu. Ya erken doğum yapılacaktı ya da bebek annenin karnında ölecekti. Ivanna ve David, çocukların erken doğumuna karar verdi. Çocukların hepsinin hayatta kalma şansı %40’tı.

Her ihtimale karşı kendilerini en kötüsüne alıştırdılar.

Bir mucize gerçekleşti ve dört bebek de sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Doktorlar bile buna inanamadı. Ivanna ve David’in artık dört hafta erken doğan dördüzleri vardı.

Bugün aile son derece mutlu. Julian, Sebastian, Gabriel ve Francesca dört yaşına geldi.

Karşılaştıkları zorluklara rağmen dördüzler hayata tutunmayı başarmış. Aileye sağlık ve mutluluklar diliyoruz. Paylaşmayı ihmal etmeyin.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.