Aile, bunun bir işaret olduğunu düşünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Eski bir aile dostu Carrie ve Craig Kosinski çiftiyle irtibata geçip ikizlerine bakmalarını istedi. Carrie ve Craig’e ikizlerin velayeti önerildi. Öncelikle deneme sürecini geçmeleri gerekiyordu. Haftalar ve aylar geçti. İkizler ailenin bir parçası oldu. Carrie ve Craig’in en büyük hayali aile olmaktı.


Carrie ve Craig çifti yıllar boyunca Kenna ve Adalynn ismindeki ikizlere baktı. Çocukların biyolojik anneleri bir kez daha kapılarını çaldı.

Annenin hayatında birçok sorun vardı ve diğer çocuklarıyla ilgilenemiyordu. Onlardan bu kez de iki yaşındaki diğer ikizleri Cece ve J.J.’e bakmalarını istedi.

Diğer ikizler Kenna ve Adalyn’nin biyolojik kardeşleriydi. Carrie ve Craig, alacakları kararı iyice düşündüler.

Carrie, Journal Times’a “Zor bir karardı. Kendi çocuklarımız da olsun istiyorduk. Ancak onlar kardeşti ve birbirlerinden ayırmak doğru olmayacaktı. Hepsinin bir arada büyümesini istedik” dedi.

Carrie ve Craig bir süre düşündükten sonra diğer ikizleri de evlat edineceklerini müjdelediler.
Cece ve J.J. aileye katıldıktan hemen sonra Carrie kötü hissetmeye başladı ve doktora gitti. Carrie hamileydi! Hatta ikizleri olacaktı. Craig üç farklı ikizin babası olacaktı! Craig ve Carrie aldıkları haberle havaya uçtular. Altı çocuğu da büyütebilmek için planlamalara ve hazırlıklara başladılar. Ancak kendilerini bir sürpriz daha bekliyordu.

Karraline ve Clarissa, 28 Şubat’ta yani diğer ikizlerin doğduğu günde dünyaya geldiler. Bütün çocuklarının doğum günlerinin aynı olmasını Tanrı’nın bir işareti olarak gördüler. Carrie, Journal Times’a “Bunun kesinlikle bir işaret olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Altı çocuğa bakmak elbette maddi açıdan aileyi sıkıntıya soktu. İnsanlar maddi yardım için sıraya girdiler.


Altı çocuğun da doğum günlerinin aynı olması inanılacak iş değil! Cece ve J.J. 28 Şubat 2013’te, Adalynn ve Kenna 28 Şubat 2014’te, Karraline ve Clarissa da 28 Şubat 2016’da dünyaya geldiler.

Şaşırmamak elde değil! Ailenin serüvenine dair haberi hemen izleyin:

Craig ve Carrie’yi yaptıklarından ötürü ayakta alkışlıyoruz! Dört çocuğa da öz evlatları gibi bakmaları takdir edilesi bir davranış! Böylesine güzel haberler insanın içini ısıtıyor. Siz de arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.