Adana’da 11’inci kattan abisinin kucağına düşen Yunus’tan haber var

Yunus hâlâ uyutuluyor…
Adana’da 11’inci kattan düşen kardeşini kollarını açarak kurtaran Ali Faraşoğlu’nun durumunun iyiye gittiği ve fizik tedaviye başladığı, ağır yaralanan Yunus Emre’nin ise 17 gündür yoğun bakımda uyutulduğu öğrenildi.

SARIÇAM ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde 10 Şubat günü, bir asansör firmasında çalışan Ali Faraşoğlu (24) ile kardeşi Yunus Emre Faraşoğlu (20) bir inşaatın asansörünün montajı için çalışmaya başladı.

Yunus Emre Faraşoğlu 11’inci kata çıkarken, Ali Faraşoğlu da asansörün malzemelerini vince koyup yukarı gönderdi. Malzemeler 12’nci kata geldiğinde Yunus Emre Faraşoğlu almak isterken dengesini kaybedip düştü. Ali Faraşoğlu, kardeşinin yere çakılmaması için kollarını açtı. Yunus Emre Faraşoğlu, ağabeyinin üzerine düştü. Ağır yaralanan Yunus Emre ve ağabeyi işçilerin çağırdığı ambulanslarla hastanelere kaldırıldı.Yunus Emre Faraşoğlu Adana Şehir Hastanesi’nde tedaviye alındı.

AĞABEY TABURCU, KARDEŞ UYUTULUYOR

İki ayağı kırılan ve Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’nde tedavisi yapılan Ali Faraşoğlu iki gün hastanede tedavi gördükten sonra taburcu edildi ve fizik tedaviye başlandı.

Yunus Emre Faraşoğlu’nun ise hayati tehlikeyi atlatamadığı ve yoğun bakımda makinelere bağlı olarak uyutulduğu belirtildi.