Abdullah Yolcu’dan skandal sözler: Tek kadınla doyan erkek sapıktır

Şeyh önadlı din istismarcıları iyice kontrolden çıktı. Abdullah Yolcu bir sohbet videosunda kadınlar ile ilgili akıl dışı iddialarda bulunup, erkekleri “çok eşli olmak için yaratılmış” şeklinde tasvir ediyor. Abdullah Yolcu’nun bu sözleri çok tartışılırken, sosyal medyada büyük yankı buldu


Son günlerde sosyal medyada paylaşılan ‘din alimi’ kisvesi altında yorum yapan ‘şeyhlere’ bir yenisi daha eklendi. Kadınların ve erkeklerin cinsel hayatlarını diline dolayan Abdullah Yolcu, erkekler hakkında çirkin imalarda bulunuyor. Kadınlara yırtık erkeklere sapık diyen Yolcu, büyük tepki topladı.

Tek eşi olan erkeğin, erkekliğini test ettirmesi gerektiğini iddia eden Abdullah Yolcu, “Bir erkek tek bir kadınla doyuyorsa, sapıktır” diyerek haddini şuursuzca aşıyor. Skandal sözlerine kadınlarla devam eden sözde alim, başka erkekle beraber olan kadınlara da yırtık diyor!

İşte o görüntüler:

ABDULLAH YOLCU KİMDİR?

Abdullah Yolcu sitesinde kendini böyle tanımlıyor:

1958 Kerkük doğumlu olan Abdullah Yolcu birçok İslâm ülkesini gezerek hem çeşitli hocalardan ders ve icazet almış hem de davet çalışmalarında bulunmuştur İslam Dünyasında tanınan bir isimdir.

Daha sonra da davet yapmak; dört mezhebin çizgisini takip ederek ehl-i sünnet ve’l-cemaat anlayışı üzere Türkiye’ye gelip Guraba Yayınevi’ni kurmuştur.

1412 h./1992 m. yılında kurulan yayınevi, Ayasofya ve Sultanahmet Camilerinin yakınında, Cağaloğlu’nda olup İstanbul’un merkezindedir.