ABD’li kadının eski eşi hakkında yazdıkları sosyal medyada coşkuyla karşılanıyor

ABD’li kadının eski eşi hakkında yazdıkları sosyal medyada coşkuyla karşılanıyor

Jessica Singleton ve eski kocası Jon’un ilişkileri tüm boşanmış ebeveynlere örnek oluyor. Çiftin çocuklarının mutluluğunu seçmiş olmaları sosyal medyada takdir görüyor.

İlişkileri o kadar harika ki, Jessica bunu daha fazla saklayamadı. Facebook sayfasına yazdığı yazıda genç kadın, eski eşinin kendisi ve oğlunun yanında olan bir baba olduğu için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Jessica, eski kocası Jon için bunları söyledi:
“Bu benim eski kocam. Gördüğünüz kişi altından değerlidir. Oğlumun ne zaman kıyafete ihtiyacı olsa, aradığım adamdır.”

“10 dakika kala haber versem de gelip alır oğlumuzu. Benim uykuya, dinlenmeye veya işlerimi halletmeye ihtiyacım olduğunu bilir. Bu adam beni ağlarken dinleyen, stresimi paylaşan adamdır. Bu adam oğlu en sevdiklerini sayarken ‘Annenin erkek arkadaşını da unutma’ diyen birisidir.”
ABD’li kadının eski eşi hakkında yazdıkları sosyal medyada coşkuyla karşılanıyor “Bu adam oğluna aldığı hediyelerin üzerine ‘Annenden’ etiketi yapışıtırandır. Çok param olmadığını bilip beni mahçup etmeyendir. Bu adam bez de değiştirir, çikolatalı süt de yapar. Özverilidir, koruyucudur, gönlü geniştir. Bu adam oğlumun babasıdır.”
ABD’li kadının eski eşi hakkında yazdıkları sosyal medyada coşkuyla karşılanıyor Beraber aşmamız gereken çok konu oldu. Bu noktaya kolay gelmedik. Bu bizim verdiğimiz bir kararın sonucu. Bahaneleri boş verin ve çocuklarınız için birlikte durun.”


Jessica mesajına şöyle devam etti:
“Söylemeyi unuttuysam eğer, sana müteşekkirim. Özellikle motivasyonun ve Pierson’a çizdiğin mükemmel baba figüründen dolayı. Oğlumun senden ömrü boyunca göreceği sevgi beni çok mutlu ediyor.”

Jon’un da Jessica için benzer hissettiğini söylemek mümkün.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir