77 yaşındaki bekçiyi öldüresiye dövüp gasp ettiler!

Urfa’dan gelerek Adana’da karpuz tarlasında bekçilik yapan 77 yaşındaki Ali Bulut, bir kişinin saldırısında öldüresiye dövüldü ve 4 bin 500 lirası gasp edildi.

İHA’nın haberine göre; olay, Seyhan ilçesi Mirzaçelebi Mahallesi, 31090 Sokak’ta sabah saatlerinde meydana geldi.

Urfa’dan Adana’ya gelip karpuz tarlalarında bekçilik yapan 77 yaşındaki Ali Bulut, 4 bin 500 lira para biriktirip memleketine dönmek için dün akşam şehir merkezine geldi.

Küçüksaat civarındaki bir kahvehanede geceyi geçiren yaşlı adamı burada tanıştığı kimliği belirlenemeyen bir kişi Mirzaçelebi Mahallesi’ne götürdü. Bu kişi yaşlı adamdan üzerindeki paraları istedi.

Yaşlı adam parayı vermek istemedi. Bunun üzerine şüpheli, yaşlı adamı öldüresiye dövüp cebindeki 4 bin 500 lira parayı alıp kaçtı. Çevredekiler durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Yaşlı adam kanlar içerisinde yerde oturarak bekledi ve olayın şokunu uzun süre atlatamadı.

Sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan Bulut, Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Polis, Bulut’u dövüp parasını gasp eden kişinin kimliğini belirlemek ve yakalamak için çalışma başlattı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir