15 Yaş Küçük Bir Kıza Aşık Olduğunu Söyleyerek Bir Anda Evi Terk Etti

46 yaşında bir kadınım. 3 çocuğum var. Eşimle erken yaşta evlendik. O 19, ben ise 17 yaşımdaydım.

Evlendikten kısa bir süre sonra eşim askere gitti. O askerdeyken ben ise onun ailesiyle kaldım. Askerden geldikten sonra ayrı bir eve çıktık ve mutlu bir evlilik sürüyorduk.Ne olduysa üç yıl önce oldu..

Eşim, yanında çalışan, kendisinden 15 yaş küçük bir kıza aşık olduğunu söyleyerek bir anda evi terk etti. Çocuklarımla bir başıma kalmıştım. Çok zor bir dönem oldu hem ben hem de çocuklarım için. 2 ay sonra eve döndü ama o kızdan ayrılarak değil.

Beni bu şekilde kabul edecekseniz kalırım yoksa giderim, o kızdan da ayrılmam diye rest çekti. Çocuklarımı düşünerek ses çıkartamadım ama bu şekilde yaşamak her gün cehennemi yaşamak gibi bir şeydi.Buna daha fazla ne kadar dayanabilirim bilmiyorum..

Sizce ne yapmalıyım? Yorumlarınızı bekliyorum…

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Cigdem 28 Mart 2017

Merhaba bence ayrıl kendi hayatını kur çocuklarıyla çalış ise gir güçlü bi kadın ol biz kadınlar ezdirme erkekler hep pasif kalıyoruz gitsin o kadina sende hayatını kur benimde başımdan geçti bu olaylar ama benim eşim terketmedi ben terk ettim onu meyhane den çıkmıyordu ama Allah onu öyle bi hale getirdiki şimdi kuzu gibi dua et ve terk et çok daha olgun ve anlayışlı sevgi dolu insanlar var