14 ay önce anne olmuştu… Dünya hayran kaldı!

MET Gala’da şöhret sanatı
Amerika New York’un en büyük müzelerinden Metropolitan, sergilediği sanat eserlerini tanıtmak ve bağış toplamak için 72 yıldır ‘MET Gala’ adıyla ünlü isimlerin katıldığı davet düzenliyor. Ancak son yıllarda davetlilerin giydikleri, sergilenen eserleri geride bıraktı. Bu da modacıların ve davetlilerin geceye 1 yıl önceden hazırlanmaya başlamasına yol açtı ve milyar dolarlık bir sektör doğurdu. Öyle ki; artık kimse galanın neden düzenlendiğini hatırlamıyor, sadece kıyafetlere bakıyor.


Bu yılki galanın konsepti ‘Cennetsel Vücutlar: Moda ve Katolik Hayal Gücü’ydü. Konsepte en çok uyan isimler ise yüzünü gizleyen bir taç takan Cara Delevingne, melek kanatlarıyla gelen Katy Perry ve göğsünde dev bir haç taşıyan Jennifer Lopez oldu.


Rihanna davete kardinallerin cübbesini andıran bir kıyafetle katıldı.


Cara Delevingne


Gala’nın yıldızı 32 yaşındaki Rus manken İrina Shayk oldu.


14 ay önce anne olan İrina Shayk, Versace imzalı altın rengi tuvaletinin içinde herkesin gözlerini kamaştırdı.


BURANIN KRALİÇESİ BENİM

Brezilyalı model Gisele Bundchen 37 yaşında olmasına ve podyumlardan çekilmesine rağmen halen dünyanın en çok kazanan mankeni.

Bu durum seksi mankenin tavırlarına da yansıdı. Ünlü mankenin poz verirken kendinden emin hali dikkat çekti.


RAHİBE BELLA

Amerikalı manken Bella Hadid (21) geceye rahibe kılığında katıldı.


Ablası Gigi Hadid (23) ise güzelliğiyle göz kamaştırdı.


ZENGİNİN İYİLİĞİ

Los Angeles’ta yaşayan Kim Kardashian (37) gecede kullanmak için hazırladığı takma tırnaklarını evde unuttu. Bunu öğrenen Katy Perry (33) özel jetini yolladı


14 SAAT

New York’tan havalanan jet, Los Angeles’a indi, görevliler tırnağı aldı ve geri döndü. 14 saatlik yolculukla tırnaklarına kavuşan Kim, gecede ellerini göstererek Katy Perry’ye teşekkür etti


TAÇLAR KONUŞTU

Galanın konsepti ‘Katoliklik’ olunca birçok ünlü, kıyafetlerini taçla süsledi. Amerikalı oyuncu Amber Heard (32) tacıyla bir tanrıçayı andırıyordu.


Madonna ise haçlardan oluşan bir taç taktı.


HEYECAN BAŞLADI

Fransa Cannes Film Festivali dün gece 72’nci kez kapılarını açtı. En prestijli film festivali olan Cannes’ın açılışı Asghar Farhadi’nin yönettiği, başrolünde Penelope Cruz ile kocası Javier Bardem’in yer aldığı ‘Everybody Knows’ ile yapıldı. Festival 19 Mayıs gecesi düzenlenecek ödül töreniyle sona erecek.

İLAN-I AŞK

Amerikalı manken Hailey Baldwin (21) geceye şarkıcı Shawn Mednes (19) ile katıldı. Uzun zamandır birlikte oldukları öne sürülen ikili bir açıklama yapmamıştı. Bu davetle birlikte aşklarını ilan etmiş oldular.