13 Gün Sonra Kan Donduran İtiraf! Minik Efe’nin Katili Bakın Kim Çıktı! “Boğdum Öldürdüm”

Kalp Krizinden Öldüğü Sanılan Minik Efe’yi, Cani Babası Gürültü Yapıyor Diye Boğmuş Balıkesir’de 13 gün önce kalp krizinden öldüğü sanılan 4 yaşındaki Kuzey Efe’nin, gürültü yapıyor diye öz babası tarafından boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı.Cani baba, her şeyi itiraf etti.

Balıkesir Edremit’te 7 Şubat günü hayatını kaybeden ve kalp krizinden öldüğü sanılan 4 yaşındaki Kuzey Efe’nin öz babası Hüseyin E. (24) tarafından araç içinde gürültü yaptığı için boğulduğu öğrenildi.

CİNAYETTEN 13 GÜN SONRA TESLİM OLDUBir eliyle direksiyon tutup diğer eliyle de dakikalarca çocuğunun ağzını kapatarak nefes alması engelleyen adam cinayetten 13 gün sonra polise teslim oldu.

SUÇUNU İTİRAF EDEN CANİ BABA: PİŞMANIM Öldürdüğü oğlunun cenazesine de katılan cani baba suçunu itiraf ettiği ifadesinde, “Yaramazlık yaptığı ve çok konuştuğu için ağzını burnunu kapattım. Pişmanım” dedi.

ACILI ANNE BOŞANMA DAVASI AÇTI Oğlunu kaybeden anne Melis E. ise 4 aylık bebeğiyle ailesinin yanına taşındı. Acılı anne boşanma davası açtı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir