Tekzen 17-Ekim 2017 İndirim Kataloğu

Yüzde yüz yerli sermaye ile 1995 yılından beri hizmet vermekte olan TEKZEN, 52 ilde, 94 DIY, 11 Express Şubesiyle Türkiye’nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir.

2015 yılı itibarıyla Türkiye’de toplam 200.000 m2 ‘lik satış alana sahip olan TEKZEN örnek alınması gereken bir başarı hikayesidir.

TEKZEN; Mobilya ve Ahşap, Ev ve Mutfak Gereçleri, Banyo ve Armatür, Duş Sistemleri, İnşaat ve Tesisat Malzemeleri, Elektrik ve Aydınlatma, Bahçe Dünyası, Boya, Zemin ve Duvar Kaplamaları İklimlendirme, Hırdavat ve El Aletleri, Makine ve Aksesuarları, Camping ve Hobi, Oto ve Bisiklet, Ev Dekorasyonu, Oyuncak ve Çocuk Gereçleri, Evcil Hayvan Gereçleri, Spor ve Kişisel Bakım Malzemeleri, Dayanıklı Ev Aletleri, Seramik, Gıda Ürünleri, Kapı ve Pencere, Mutfak Ürünleri gibi sayısız kategoride hizmet vermektedir.

Türkiye’nin ilk ve yüzde yüz yerli sermayeli tek yapı market yapı market zinciri olma özelliği TEKZEN’e aittir.

TEKZEN; Türkiye’nin, Adana, Adapazarı, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kıbrıs, Kırıkkale, Kırklareli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Van Yalova, Yozgat ve Zonguldak şehirlerinde aktif olarak hizmet vermektedir.

Burası Benim Evim sloganıyla, mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, el aletlerine kadar birçok ürün ve zengin ürün çeşidini bünyesinde barındıran TEKZEN, tüketicilere aradıkları her ürünü kolayca bulabilecekleri seçenekler sunmaktadır.

TEKZEN’e ait tüm gelişmelerden haberdar olmak, kampanya, indirim ve diğer fırsatlardan yararlanmak için size özel hazırlanmış kataloglarımızı inceleyebilirsiniz.