ŞOK Market 22 Şubat 2017 Aktüel Ürün Kataloğu(YARIN)

Şok 22 Şubat çarşamba günü müşterilerinin beğenisine sunacak olduğu kampanyalı fırsat ürünlerinin habercisi olan aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Milyonlarca insanın merakla beklediği Şok aktüel ürün kataloglarında kampanyalar bitmek bilmiyor. Her hafta geniş ürün yelpazesine bir yenisini daha ekleyen Şok marketler zinciri hızla büyümeye devam ediyor.

Bu hafta yüzlerce indirimli ürünün yer aldığı 22 Şubat Şok aktüel ürün kataloglarında bir alana bir bedava kampanyası yer alıyor. Müşterilerine çok cazip fiyatlarla alışveriş yapma imkanı sunan Şok bulunduğu bölgede en çok tercih edilen marketler zinciri arasında yer alıyor.

Cebini düşünen vatandaşların vazgeçilmezi haline gelen Şok aktüel de yüzlerce fırsat ürünü sizleri bekliyor olacak. Pek çok üründe %50’lere varan indirim uygulayan Şok marketler de bu hafta hangi ürünlerde ne kadarlık indirimler uygulanmış inceleyelim.

Şok 22 Şubat 2017  günü dikkat çeken indirimli ürünler ise; Tost makinesi 39,90 TL, Elektrikli Dumansız Izgara 39,90 TL, Yıkanabilir Tıraş Makinesi 44,90 TL, Seramik Tabanlı Ütü 69,90 TL, Diktörgen Saklama Kabı 14,90 TL, Astarlı Yağmurluk 19,90 TL, Bahçıvan Tost Peyniri 10,00 TL, Aytaç Dana Kıyma 15,95 TL, Yudum Ayçiçek Yağı 28,90 TL, Doğuş Rize Çay 17,90 TL, Nescafe 3’ü 1 Arada 20’ li 8,90 TL, Vernel Gülün Büyüsü/Relax Yumuşatıcı 9,25 TL, Derby Samurai Platinum 3 Bıçaklı 6’lı Blister 9,90 TL, Derby Samurai 3 Bıçaklı 10’lu Paket 7,95 TL gibi ürünler inanılmaz indirimli fiyatlara bu hafta Şok marketlerinde sizleri bekliyor olacak.

Şok market piyasada bulunan kaliteli ürünleri çok uygun fiyatlarla satışa sunarak müşterilerinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Yüzlerce kampanyalı üründe harika indirimler uygulayan şok marketler vatandaşlara gönül rahatlığıyla alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Şok 22 Şubat perşembe günü için hazırlanan aktüel ürün kataloglarında ki bir alana bir bedava kampanyasını sakın kaçırmayın. Her hafta yenilenen aktüel ürün kataloglarındaki fırsat ürünleri stoklarla sınırlıdır. 22 Şubat 2017 Şok aktüel ürün kataloglarında bulunan kampanyalı ürünler yoğun ilgiden dolayı erken saatlerde tükenebilmektedir. Bu kampanyalı ürünlere sahip olabilmek için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.