Şok Aktüel 15 Nisan 2017 Hafta Sonu İndirim Kataloğu

ŞOK 15 Nisan 2017 tarihinde satışa sunacağı aktüel ürünler kataloğu detaylı incelememizi tamamladık. Şok market 15 Nisan 2017 broşüründe birbirinden güzel fırsatlar sizleri bekliyor.

İndirim mağazacılığı anlayışı ile hizmet vermekte olan markaların takip edilmesi özellikle kış aylarında artan yakıt masraflarının etkisinin azaltılması ve yaz aylarında taşınma sezonlarında çok etkili olmaktadır. Kişi bekar olsa da evli olsa da taşınmak her zaman için yeni eşya, değişiklik anlamına gelmektedir.

Kısa süreliğine de olsa yapılan kampanyaların takip edilmesi özellikle önümüzdeki sezonda evlerini, iş yerlerini taşımayı düşünen bireylerin ihtiyaç listelerindeki eksiklerin tamamını olmasa da uygun fiyatlara tedarik edebilmelerinin önünü açmaktadır.

ŞOK marketler tarafından haftada iki kez hazırlanan aktüel ürün katalogları da insanların bu ihtiyaçlarına harika çözümler üreten ürünlerle sürekli olarak güncellenmektedir. Sizlerin evlerinizde ihtiyacınız olan temel ürünleri uygun fiyatlara temin edebilmeniz için sayfamız aracılığıyla yapacağımız inceleme yazımızda bu hafta ŞOK 15 Nisan 2017 kampanya detaylarını ele alacağız.

İndirim fırsatlarıyla sizlere ŞOK Cumartesi fırsatları detaylarını paylaşacağımız yazımızda fiyat politikası nedeniyle ihtiyacınız olması halinde mutlaka değerlendirmeniz gereken ürünler arasında Üç Basamaklı Merdiven, Era Bera 2’li Klozet Takımı, Sinbo Dijital Baskül, Klozet Kapağı Çocuk Adaptörü, Sinbo Erkek Bakım Seti ve Balkon Kurutmalığı gibi ürünler yer almaktadır.

Günümüzde artan maliyetlere rağmen neredeyse fiyat politikasında hiç değişikliğe gidilmeyen ŞOK 15 Nisan 2017 insert içeriklerinde Sinbo Erkek Bakım Seti 45 TL’den, Balkon Kurutmalığı 39,90 TL’den, Era Bera 2’li Klozet Takımı 19,90 TL’den ve Flora Çöp Kovası 6,95 TL’den ŞOK Market bünyesinde indirimde olacaktır. ŞOK Aktüel Ürün Katalogları detaylarını incelemeye devam ettiğimizde sınırlı sürelerde Banyo Duş Rafı 6,95 TL’den, Çok Amaçlı Ev Kalemi 2,95 TL’den, Muz 5,99 TL’den ve Patates 1 TL’den kampanyada olacaktır.

Fırsat kategorisinde incelemeye devam edeceğimiz ŞOK 15 Nisan 2017 aktüel ürün katalogu detaylarında ayrıca Üç Basamaklı Merdiven 29,90 TL’den, Sinbo Dijital Baskül 16,90 TL’den, Klozet Kapağı Çocuk Adaptörü 18,50 TL’den ve Flora Klozet Fırçası Kovası 4,95 TL’den ŞOK Market bünyelerinde stoklarda olacaktır. İndirim kampanyası detaylarında son olarak Duş Seti 12,90 TL’den, Avant Fayans Kalemi 5,95 TL’den, Domates 1,99 TL’den ve Kuru Soğan 1,49 TL’den indirimli olarak kasalarda satışta olacaktır.