ŞOK 9 OCAK 2019 AKTÜEL KATALOĞU AZ ÖNCE YAYINLANDI

ŞOK 9 OCAK 2019 AKTÜEL KATALOĞU AZ ÖNCE YAYINLANDI

ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERDE GELECEK HAFTA NELER GELİYOR? ŞOK 9 OCAK 2019 AKTÜEL KATALOĞUNUN İNCELEMESİ BU SAYFADA İŞTE ŞOKTA GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLERİN İNCELEMESİ.

Şok 9 Ocak 2019 aktüel ürünlerinde nelerin geleceğini merak eden müşteriler için haftaya Çarşamba günü gelen ürünleri inceledik. Yeni katalog detaylarına geçmeden önce Şok Aktüel’de bu Çarşamba günü neler geliyor? Öncelikle bunlara hemen bakalım.

Şokta Bu Hafta Çarşamba günü 2019 yılının başlangıcına özel ürünler marketten alışveriş yapan müşterilere sunulacak. Şok 9 Ocak 2019 kataloğunun çıkmasından hemen önce gelen bu ürün seçeneklerinde neler var? Kısaca inceleyelim. Bu Hafta Şok markete gelen elektronik ev aletlerinde 3 adet ürün bulunmakta. Bunlardan birincisi ücretsiz teknik servis desteği ile gelen Sinbo Blender Set ilk sırada yer alıyor. Yarın gelen Sinbo karıştırıcı setin özellikleri arasında ayarlanabilir gövde,2 kademeli hız ayar ve en önemli ve sağlık açısından olmasa olmaz olan paslanmaz çelik blender bıçaklar yine bu ürünün özelliklerinde bulunuyor.

Şok aktüel bu hafta kataloğu ayrıntılarında ayrıca çay içmeyi çok seven müşteriler için sıcak tutma fonksiyonlu ve paslanmaz özelliği bulunan Teba Elektrikli Çay Makinesi yine indirimli olarak müşterilere 89,90 TL ile karşılayacak mağazalarda. ŞOK AKTÜEL KATALOĞU ayrıntılarında yer verilen son elektronik ürün ise farklı renk seçenekleri ile gelen Çek Bırak El Rondosu 19,95 TL’lik uygun fiyatla geleceğini söyleyelim. İkinci Şok Market Aktüel Ürün broşüründe ise mutfak araç ve gereçleri ile temizlik ürünlerinin ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

Şok 9 Aralık Aktüel ürün yorumlarında müşteriler geçen hafta kışlık ürünlerin daha fazla gelmesini arzu ettiklerini gördük. Özellikle Fritoz, lisansli kahvaltı takımı, cam çaydanlık, ankastre seti, Güral porselen takımı ve hometeceh el bilgisayarı en çok gelmesi istenen ürünler olarak yorumlanmış. Şok Market mevsime göre aktüel ürünler getirdiği için çok yakın bir zamanda müşterilerin bu beklentisini karşılayan ürünlerin geleceğini düşünüyoruz.

Şok Market Haftaya çıkması beklenen 9 Ocak 2019 aktüel kataloğunu çok kısa bir zaman içerisinde yayınlayacağını düşünüyoruz. Yeni Şok Aktüel Kataloğu detaylarina bügün ulaştık fakat görüntü olarak biraz bozuk olduğunu gözlemledik daha net olan şok 9 ocak 2019 büyük boy broşürler kısa zaman içerisinde üzerinde çalışılarak eklenecektir

Şok 9 Ocak 2019 Büyük Boy Kataloglar