Şok 3 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

Şok 3 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

ŞOK MARKET GELECEK ÇARŞAMBA FIRSATLARI ŞOK 3 NİSAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İLE YAYINLANDIMI? ŞOK YENİ KATALOĞU İLE GELECEK HAFTA KAMPANYALI ÜRÜNLER’DE NELER VAR? 3 NİSAN 2019 ŞOK KATALOĞU AYRINTILARI BU SAYFADA.

ŞOK AKTÜEL 3 Nisan 2019 tarihli kataloğu ile haftaya neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler için bu yazıda tüm soruların cevaplarını açıklamaya çalışacağız. Bugünkü yazımızda Şok 3 Nisan 2019 aktüel ürünlerinde nelerin raflara geleceğini, 3 Nisan 2019 şok kataloğunda kampanyalarda hangi ürünlerin geleceğini ve Şok Yeni Kataloğu içerisinde bu hafta Çarşamba günü içinde geçerli olacak ürünleri ayrıntısıyla incelenecektir.

ŞOK NİSAN 2019 Aktüel Ürünleri bu yazın tam gaz müşterilerin yüzünü güldürmeye devam edeceğini düşünüyoruz. Uzun bir aradan sonra tekrar bahar ayına girmemiz nedeniyle Şok Aktüel 3 Nisan 2019 ürünleri içerisinde yeni birçok ürünün haftaya geleceğini düşünüyoruz. Gelecek hafta Çarşamba günü gelen ürünlerin detaylarına geçmeden önce Şokta Bu Hafta indirimde neler var? ürünlerin detaylarına geçmeden önce bu hafta gelenlerde neler var? Kısaca bir daha özetleyelim. Şok Market Bu Hafta birçok bahar ayına özel ürünleri şubelere getiriyor.
HAFTAYA GELEN A101 11 NİSAN 2019 ÜRÜNLERİ
ŞOK 3 NİSAN 2019 ürünleri öncesi geçerli olacak bahar ayına özel ürünlerin başında çelik yaylı sistemle üretilen ve 90×190 cm boyutuyla uzun boylu insanlar içinde gayet uygun olan Katlanır Yatak Bu Hafta Şoka Gelen Ürünler içerisinde en cazip ürün olduğunu gözlemledik. ŞOKTA BU ÇARŞAMBA günü içerisinde gelecek bir diğer baharı mujdeliyen ürün ise 200×220 cm ebatıyla 79 TL ile satışa sunulan Soley Çift Kişilik Nevresim Takımı yer alıyor. Şok Yeni Katalog ayrıntılarına 4 adet sayfa bulunduğu için bu hafta içinde birçok ürün raflara dolacak. Bu Gelen ürünleri tek tek incelemeyi sürdüreceğiz. Birinci sayfada yer alan diğer öne çıkanlarda yine Soley marka düğmeli olarak imal edilen 2’Li Yastık Kılıfı 9,99 TL. 4 adet set ile satılan Vakumlu Hurç Seti 17 TL. Ve son olarak bu hafta gelenlerde tekstil kategorisinde 50×70 Kapitoneli Yastık yine kampanyalı indirimle sadece14,95 TL ile tüketicilere satılacaktır.

Yazının hemen başında Şok 3 Nisan Aktüel Ürünleri dâhil bu hafta gelenlerde’de birçok bahar ayına özel ürünlerin geleceğini müjdelemiştik. ŞOKTA BU HAFTA bayanların en rağbet göstereceği ürünleri şimdi kısaca incelemeye başlayalım. Bu hafta Çarşamba hanımlar daha çok 2 yıl garanti desteği ile gelen ve ısıya dayanıklı kumaştan imal edilen, yanmaz silikon saç ütü bölümlü Ütü Masası 75 TL ile ilgi gösterecek. Ayrıca ütü masası gibi çok rağbet görecek bir diğer ürün ise 18 metreye kadar çamaşır asma kapasiteli Kurutmalık yine haftanın Çarşamba fırsatları arasında yer almaktadır. Naylon tüketmeyi azaltmak için destek çıkan market bu hafta içinde ayrıca suya dayanıklı kumaştan üretilen Çilek Bez Çanta 3,99 TL ile satışa çıkartacak.

ŞOK HAFTAYA GELECEK ÜRÜNLER NELER sorusunu merak eden tüketiciler için yeni katalogları incelemeye devam ediyoruz. 3 Nisan Şok Ürünleri çıkması öncesi gelen ikinci katalog ayrıntılarına baktığımızda daha çok oyuncakların bu sayfada öne çıktığını görüyoruz. Çocukların harfleri ve kelimeleri kolayca öğrenmelerini geliştiren oynayarak Play-Doh Kelimeleri Öğreniyorum seti 49,90 TL. Renkleri ve şekilleri öğreniyorum seti 24,90 TL. Oyuncak Sürtmeli Gokidy Sök Tak Uçak 5,99 TL ve son olarak oyuncak kategorisinde bu hafta şokta oyuncak Ütü Masası yine 9,99 tl’lik indirimli fiyatla gelecektir. Elektrikli ev aletleri kategorisinde Şokta Bu Çarşamba içinde ayrıca Teba marka 2 yıl garantili ve kendi kendini temizleye bilme özellikli Seramik Tabanlı Ütü 79,90 TL. Mutfak ürünlerinde ise sadece bir adet ürün gelecek bu ürün ise 2 yıl Sinbo firma desteği ile satılan Mulier Elektrikli Plastik Cezve 24,90 TL ile şubelere gelecektir.

ŞOKTA GELECEK HAFTA gelen ürünler öncesi bu hafta içi gelenlerde üçüncü sayfada bol bol temizlik ürünü bulunuyor. Solo Tuvalet Kağıdı 32 ‘Li 28 TL. 7 kg ağırlığında lekeleri temizlemekle ünlenen Alo Toz Deterjan 36,75 TL. Kg ağırlığında limon kokulu Pril Klasik Sıvı Deterjan 21 TL yerine kampanyalı indirimle 18,90 TL. Bayanların daha çok almak isteyeceği bakım ürünlerinden ayrıca bu hafta içi Rexone Deodorant + Elidor Şampuan Set 16,75 TL. 90’Li paketle gelen Finish Powerball Kapsül 31,90 TL ve son olarak şok temizlik ürünleri kategorisinde Domestos Wc Blok 2’Li 10 TL ile satılacaktır. Şok Market 3 Nisan 2019 ürünleri öncesi gelen erkek bakım ürünleri seçeneğinde Gilette marka birçok bakım ürünü raflarda yerini alacağını erkek takipçilerimize buradan mujdeliyelim. 300 ml kapasiteli Gillette Tıraş Köpüğü indirimli olarak 6,44 TL. 200 ml kapasiteli Tıraş Jeli 7,77 TL. tek bıçak desteği ile üretilen Permatık Banyo 5’Li 5,52 TL. Mach 3 Yedek Bıçak 4’Lü 55 TL yerine kampanyalı olarak 36 TL Son olarak şok market bu hafta 3 bıçaklı Gillette Blue 3 tıraş Bıçağı 6 setli 19 TL ile satılacaktır.

Böylece ŞOK MARKET 3 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA gelen ürünler öncesi gelen ürünleri uzun bir biçimde inceledik. Şokta gelecek hafta gelen ürünlerin resimlerinin yer aldığı ve nisan ayının’da ilk kataloğu olan şok 3 Nisan aktüel incelemesi çok kısa bir zaman içinde aktuel20’ye eklenecektir.