Şok 26 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

Şok 26 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

Şok İndirim Günlerinde Marka Ürünleri Sizlerle Buluşturmaya Devam Ediyor. Şok 26 Aralık 2018 Tarihli İndirimler Sizleri Bekliyor.
Şok mağazalarında bu haftaya özel pek çok farklı ürünün bulunduğu aktüel kataloğunu yayınlandı. Şok 26 Aralık 2018 günü Sizlerin değerli isteklerini dikkate alarak hazırlanan aktüel ürünlerin çoğu gereksinimlerinizi karşılamak için ideal ürünler olarak belirlendi. Marketin belirlediği indirim günlerinde yoğun ilgi ve alışveriş çılgınlığı yaşanmaya devam ediyor.

Şok 26 Aralık Çarşamba Günü Aktüel Fırsatları Sizlerle
Ürün Adı Fiyatı
Desenli Çay Seti 22,50 TL
Sinbo Elektrikli Çelik Çay Makinesi 99,00 TL
Desenli Kahve Yanı 3’lü Su Bardağı 5,99 TL
Sinbo Dik Süpürge 99,00 TL
Desenli 3’lü Su Bardağı 7,99 TL
Sinbo Smoothine Blender Seti 79,90 TL
Çerezlik 2’li 5,95 TL
Usb Girişli Karaoke Mikrofon 54,90 TL
Desenli Çay Seti 22,50 TL
Paşabahçe markasıyla Ayaklı Servis Tabağı 19,95 TL
Fırsat ürünleri ile birlikte daha hesaplı fiyatlarla alışveriş imkanı sunan ve bu sayede pek çok insanın mutlu olmasını sağlayan süpermarket, anlaşma yaptığı firmaların marka ürünlerini önce stokluyor daha sonra da tüm şubelerine cazip fiyatlarla yollayarak tüketiciye sunuyor. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini her daim en üst seviyelerde tutarak hizmetlerine devam eden marketler zinciri, her kesim bütçenin rahatlıkla alışveriş yapabilmesini sağlıyor.

Özellikle de kampanya günlerinde iğne atsanız yere düşmeyecek kalabalığa ulaşan Şok marketleri bu aktüel indirim döneminde de oldukça iddialı görünüyor. Eğer sizlerde bu hafta oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulacak ürünleri kaçırmak istemiyorsanız aşağıdaki görsellerden katalogları inceleyebilirsiniz. Şok 26 Aralık tarihinde neler var beraber kontrol edelim.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.