Şok 19 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 19 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Marketleri Uygun Fiyatlı Ürünleri Bu Hafta Raflarına Diziyor. Şok 19 Aralık 2018 Tarihinde İndirimli Ürünler Tüketiciler İle Buluşuyor.
Şok mağazaları fırsat takipçileri için hazırladığı kampanya kataloglarını tanıtıyor. Daha önce gerçekleştirdiği indirimlerle büyük bir tüketici kitlesine ulaşan mağazalar zinciri bu hafta da oldukça fazla ilgi görecek. Şok 19 Aralık 2018 günü için pek çok marka ürün avantajlı fiyatlarla sunuluyor. Genişlemekte olan ürün yelpazesine her yeni kampanya döneminde de aile bütçesine dost fiyatlarla hazırladığı aktüel ürün katalogları ile sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışıyor.

Şok 19 Aralık Tarihinde Gelecek Hesaplı Ürünler Listesi
Ürün Adı Fiyatı
Delux Elektrikli Isıtıcı 69,90 TL
Kadın-Çocuk Termal Çorap 9,99 TL
AQUA Su Arıtma Cihazı 450,00 TL
Chantele Desenli Erkek Boxer 10,00 TL
Çıtçıtlı Kadın Body 10,00 TL
Gezer Erkek-Kadın ve Çocuk Terlik çeşitleri 15,95 TL
Desenli Kadın 2’li Slip 10,00 TL
Erkek Spor Bot 45,00 TL
Tek Kişilik Baskılı Yorgan 49,90 TL
Çift Kişilik Pamuklu Battaniye 27,90 TL
Kimi zaman ahşap mobilya ürünleri kimi zaman da tencere çeşitleri, porselen takımları, tamirat malzemeleri ve okul araç – gereçleri gibi ürünleri oldukça cazip fiyatlara satışa çıkaran mağaza, pek çok insanın bu ihtiyaçlarına kolayca sahip olmasını sağlıyor. Ürün ve hizmet kalitesi olarak her daim üst seviye hedefleri bulunan Şok, bu yönüyle de oldukça beğeniliyor.

Tüketicilerin kendi bütçelerini aşmadan alışveriş yapabilecekleri nadir süpermarketlerden biri olan Şok mağazalarına ait aktüel ürünler kataloğunu bu yazımızda inceleyebilirsiniz. Şok Market 19 Aralık tarihine özel olarak hazırlanan aktüel ürünlerde hangi fırsatlar yer alıyor, hangi ürün için ne kadarlık fiyat avantajı sağlanmış birlikte kontrol edelim.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.