Şok 12 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

Şok 12 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

Şok Market Hafta Sonu İndirim Kataloğunu Yayınladı. Şok 12 Ocak 2019 Günü Muhteşem Ürünleri Kaçırılmayacak Fırsatlar İle Tüketicilere Sunuyor.
Bu hafta sonunun merakla beklenen aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Her hafta birbirinden kaliteli ve avantajlı ürünlerin yer aldığı mağaza vatandaşların beklentilerini karşılamakta. Şok 12 Ocak 2019 tarihinden itibaren satışa sunulacak indirimli ürünler market reyonlarında hizmete sunuluyor. Farklı model ve çeşitte bir çok ürünü yer aldığı katalogda bu hafta tüm ihtiyaçlarınızı mağaza giderebileceksiniz.

Şok Market 12 Ocak Kampanyalarının Yer Aldığı Ürün Listesi
Ürün Adı Fiyatı
Sinbo Cyclone Elektrikli Süpürgeı 199,00 TL
Kapitoneli Yastık 4,95 TL
Sofia Parfümlü Tuvalet Kağıdı 9,00 TL
Tek Kişilik Mikrofiber Yorgan ı 49,90 TL
Head&Shoulders Şampuan Çeşitleri 9,00 TL
Polar Tv Battaniyesi 26,95 TL
Çift Kişilik Mikrofiber Yorganı 59,90 TL
Polar Kadın Şal 17,95 TL
Düğmeli Panço 24,95 TL
Kadın Bot 34,90 TL13
Tüketicilerin sıkça takip ettiği ürünler arsında televizyon, cep telefonu,bölmeli dolaplar,elektronik mutfak aletleri gibi ürünler yer almakta. Şok marketler zincirinde uygun fiyatlı ürünlerin yer almasından dolayı alıcıların sıkça ziyaret ettiği bir yer haline gelmiş görünüyor. Diğer mağazalara oranla daha cazip etiket fiyatları sunan marketler zinciri haftanın iki günü aktüel kataloğu yayınlamakta.

Sürdürülebilir fiyat ve kalite anlayışı ile tüketicilerini bilinçlendiren Şok türkiye’nin bir çok noktasında açtığı mağazalar ile belirli bir hizmet standardı yakalamıştır. Birbirinden hesaplı ve markalı ürünler sayesinde belirli bir kitleye ulaşmıştır. Şok 12 Ocak kataloğunda yer alan bir çok ürüne sizlerde en yakın marketlerden sahip olabilirsiniz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.