Şok 1 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayımlandı

Şok 1 Mart 2017 günü satışa sunacağı kampanyalı ürünlerin bulunduğu aktüel ürün kataloğundaki fırsat ürünleri belli oldu. Şok aktüel de yeni haftada onlarca üründe cazip indirim fırsatları sizleri bekliyor olacak.

Şok 1 Mart gününe özel olarak hazırlanmış olan aktüel ürünler kataloğundaki fırsat ürünleri belli oldu. Muhteşem fırsat ürünlerinin yer aldığı 1 Mart Şok aktüel ürünler kataloğu karşınızda. Yüzlerce üründe harika indirimler uygulayan Şok aktüel bu hafta da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Her hafta birbirinden güzel indirimli ürünleri müşterilerinin beğenisini sunan Şok market de indirimler bitmek bilmiyor. Her yeni hafta da geniş ürün yelpazesine bir yenisini daha ekleyen Şok hızla büyümeye devam ediyor. Şok aktüel de gelenek haline gelen 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde indirim kampanyasında %50 lere varan muhteşem indirimleri sakın kaçırmayın.

Bulunduğu bölgelerde en çok tercih edilen perkande marketler zincirleri arasında bulunan Şok mağazalarında muhteşem kampanyalı sürpriz fırsat ürünleri sizleri bekliyor olacak. Bu hafta Şok market de hangi ürünlerde ne kadarlık indirim uygulanmış inceleyelim.

Şok 1 Mart 2017 günü cazip indirimli fırsat ürünler ise; Çelik Uçlu Blender Seti 79,90 TL, Elektrikli Cezve 22,50 TL, Ayran ve Şalgam Bardağı 2’li 5,95 TL, 3’lü Emaye Saklama Kabı 22,50 TL, 4 Kapaklı Çekmeceli Dolap 149,90 TL, Erkek Outdoor Ayakkabı 29,90 TL, Activex Sıvı Sabun 15,95 TL, Molfix Süper Fırsat Pekti 32,95 TL, Papia Parfümlü Tuvalet Kağıdı 32’li 29,50 TL, Papia Dekor Kağıt Havlu 12’li  16,50 TL, Model Araba Süper Performans 9,95 TL gibi ürünler yeni haftada çok cazip fiyatlarla Şok reyonlarında yerini alıyor olacak.

Her yeni hafta da bitmek bilmeyen indirim kampanyaları ile müşterilerinin karşısına çıkan Şok aktüelde bu hafta yüzlerce kampanyalı fırsat ürünleri sahiplerini bekliyor. Şok 1 Mart çarşamba günü için hazırlanmış olan aktüel ürün kataloglarında piyasada kaliteli bir çok ürünü çok cazip fiyatlar ile satın alabilirsiniz. 1 Mart 2017 Şok market aktüel ürün kataloglarında yer alan sürpriz kampanyalı fırsat ürünleri stoklarla ve renklerle sınırlıdır. Şok marketlerdeki fırsat ürünlerini kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Her hafta yenilenen Şok aktüel ürün kataloglarında bulunan kampanyalı ürünlerden günler öncesinden haberdar olabilmek için bizi takip etmeye devam edin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir