Polis Annenin Kucağında Nefessiz Kalan Çocuğu Kaptığı Gibi Yeniden Hayata İşte Böyle Döndürdü

Eğer anne veya babaysanız, çocuğunuzun bilincini yitirdiğini veya nefesinin durduğunu görmek başınıza gelecek en kötü şeylerden biridir. Hemen ambulansı arasanız bile beklerken geçirdiğiniz saniyeler size yıl gibi gelir.3 yaşındaki çocukları nöbet geçiren ve ateşi 41 dereceye yükselen Teksaslı aile acıdan kahroldu. Küçük çocuğun nefesi kesildi ve bilinçsiz şekilde yerde yatıyordu. Baba tamamen şokun etkisindeydi ve anne de gözyaşları içinde oğlunu kucağında tutuyordu. Hemen dua etmeye başladılar. Neyse ki duaları kabul oldu.

Şans eseri Chase Miller isimli polis olayın yaşandığı yere bir dakika uzaklıktaydı. Telsizden haberi alınca olay yerine koştu. Olay yerinden geçen birileri polisin Brayden’ı kurtarırkenki görüntüsünü videoya aldı.

Polis Miller, çocuğu annesinin kucağından aldı ve kalp masajı yapmaya başladı. Anne ve baba, donmuş vaziyette olan biteni seyrediyordu. Olaya tanıklık edenler de dua ederek çocuğun gözlerini açmasını umuyorlardı. Birdenbire Brayden yeniden nefes almaya başladı.

Polis Miller olay yerinin yakınlarında olmasa gerçekleşebilecekleri düşünmek bile istemiyor insan. Eğitimli polis hemen müdahale ederek çocuğun hayatını kurtardı.Miller, Fox 4 News’e “Birisinin hayatını bu şekilde kurtaracağım hiç aklıma gelmezdi. Doğru yerde olup ne yapacağımı bilmem gerçekten şanstan ibaretti” dedi.
Brayden kendine gelince, kendisini kurtaran Miller ile görüştürüldü. Miller, küçük çocuğa hediye bile getirmişti. Ne kadar iyi birisi! Başınıza böyle talihsiz bir olay gelmesi durumunda güvenecek birilerinizin olduğunu bilmek insanın içini rahatlatıyor.
Miller’ın çocuğun hayatını kurtardığı anları aşağıdan izleyin:


Miller gibi kahraman polisleri ödüllendirmek için yazıyı paylaşmayı unutmayın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir