Hakmar 3 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

Hakmar 3 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

Hakmar Hesaplı Ve Markalı Ürünler İle Vatandaşların Bütçesine Katkı Sağlıyor. Hakmar 3 Ocak 2019 Tarihli Aktüel Kataloğu Sizlerle.
Hakmar mağazalar zinciri kampanyalı ürün kataloğu sayesinde bu hafta yine müşterilerini memnun edeceğe benziyor. Hakmar 3 Ocak 2019 günü vatandaşın beğenisine sunulan ve inceleme fırsatı bulduğumuz kampanyalı ürünler listesine göre birçok yeni ürün oldukça uygun fiyatlarla tüketiciler ile buluşacak. Hem iş yerinizi hem de evinizin tüm ihtiyaçlarını fazla para harcamadan giderebileceğiniz marketle zinciri sayesinde güvenilir ürünleri tüketeceğinizi bilmenizi isteriz.

Hakmar 3 Ocak 2019 Tarihli Aktüel Ürünler Listesi
Ürün Adı Fiyatı
Luminarc Saklama Kabı 14,95 TL
Bluetooth Kulaklık 39,95 TL
Ahşap Çiçeklik Sehpa 79,95 TL
Goldmaster Saç Kesme Makinesi 39,95 TL
Plastik Sepet 3,95 TL
Optimus Kulaklık 39,95 TL
Kar Paleti 39,90 TL
Çekmeceli Organizer 9,95 TL
Fanlı Isıtıcı 59,95 TL
Oyuncak Sürtmeli Araçlı Tır 24,95 TL
Aktüel ürünler kataloğundaki geniş ürün yelpazesini müşterilerinin bilgisine sunuluyor. Farklı ürün tedariği ile yine herkesi şaşırtacak olan mağaza, Gıda ürünlerinden elektronik eşyalara, çocuk eşyalarından temizlik malzemelerine kadar başka mağazalarda bu kadar uygun fiyata bulamayacağınız yerli ve ithal ürünleri satışa sunuyor. Eğer sizler de farklı ürünleri uygun fiyatlara satın almak istiyorsanız bu hafta mutlaka aktüel ürün kataloğunu incelemelisiniz.

Hakmar bu hafta sunduğu kampanyalı ürün sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını gideriyor ve onları mutlu ediyor. İndirimli ürün listesi ile herkesi büyüleyen marketler zinciri, Türkiye’nin hemen hemen her mahallesinde bulunabiliyor. Eğer sizler de muhteşem ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız Hakmar 3 Ocak ürün kataloğuna göz atmalısınız.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.