Hakmar 27 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

Hakmar 27 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

Hakmar Tüketicilerin Merakla Beklenen Aktüel Kataloğunu Paylaştı. Hakmar 27 Aralık 2018 Günü Fırsatları Arasında Hangi Ürünler Yer Alıyor?
Hakmar market cebini düşünenler için harika fırsatların bulunduğu aktüel kataloğunu yayınladı. Hakmar 27 Aralık 2018 tarihinde uygun fiyatlı ürünleri market reyonlarında satışa sunuyor.Dondurulmuş ürünlerden manava, akıllı ev aletlerinden giyime kadar pek çok alanda sizlere hesaplı fiyat ve kaliteli ürünleri hizmetinize sunmakta. Tüm Türkiye genelindeki şubelerin hepsinde geçerli olan kampanya ürünlerine dilediğiniz Şok mağazasından ulaşabilirsiniz.

Hakmar Mağazaları 27 Aralık Tarihinde Hangi Ürünler Yer Alıyor
Ürün Adı Fiyatı
Paşabahçe Borcam Yuvarlak 2’li 29,95 TL
Rooc Mutfak Makas Bıçak 4,95 TL
Erdem Yemek Çatalı 3’lü 8,95 TL
Bay Kazak 34,95 TL
Fırın Tava 8,95 TL
Erdem Çay Kaşığı 6’lı 8,95 TL
Seymen Bay Kaşmir Gömlek 39,95 TL
Kapaklı Güveç 9,95 TL
Erzak Kabı 6,95 TL
Erdem Paslanmaz Kaşık – Çatal 8,95 TL
Düşük bütçe ile zorlanmadan alışveriş yapabilme imkanını tanıyan market zinciri, tüm şubelerinde cazip fiyattaki ürünler ile sizleri bekliyor. Tüketicilerin toplu alışveriş yapmasına yardımcı olan ve her marka üründen farklı çeşitlere sahip olan Hakmar, bu hafta hangi eksiğiniz varsa kolaylıkla giderebilmeniz için imkan sağlıyor. Tencerelerden tavalara, çaydanlıktan çay altlığına ve yeni bebek sahibi olanlar için bebek bezi ve ıslak mendil gibi pek çok üründe önceki haftalarda indirimlerle oldukça ilgi görmüştü.

Başka bir markette daha pahalıya satılan ürünleri indirimli bir biçimde alabileceğiniz marketler zinciri, bu hafta da sizlere kapılarını açıyor. Hakmar 27 Aralık aktüel kataloğundaki ürünler tüm şubelere belirli stoklarda gönderildiğinden acele etmelisiniz. Bilinçli vatandaşların sıklıkla ziyaret ettiği yerlerin başında gelene Hakmar, bu hafta da harika ürünleri uygun fiyatlarla alıcıların beğenisine sunuyor.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir