Hakmar 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayımlandı Harika Ürünler Geliyor Kaçırmayın Hanımlar

Bu yazımızda önümüzdeki günlerde geçerli olacak kampanyayı Hakmar market 22 Mart 2018 başlığı ile incelemek ve sizlerin fiyat karşılaştırması yapabilmeniz, uygun olup olmadığını görebilmeniz için ürün özellikleri ile paylaşacağız.

Marketlerin artan rekabet ortamında şüphesiz müşterilerine kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı ürünler satıyor olmaları gerekmektedir. Bu ise şüphesiz sabit masraflarının dengeye alınması, minimum düzeye indirilmesi ve düşük kar marjları ile sürümden kazanmayı hedeflemeleri ile mümkün olmaktadır. Sürüm ise marketlerin düzenledikleri haftalık kampanyalar ile mağazalarında diğer günlere nazaran oldukça yoğun bir ortam oluşturmaları ile mümkün olmaktadır. Bu konuda yıllardır standartlarını bozmadan sloganında yer aldığı üzere Toptan Fiyatına Perakende anlayışını ciddi anlamda hakkını vererek gerçekleştiren Hakmar Market her Perşembe günü aktüel ürün katalogları ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Bu yazımızda önümüzdeki günlerde geçerli olacak kampanyayı Hakmar market 22 Mart 2018 başlığı ile incelemek ve sizlerin fiyat karşılaştırması yapabilmeniz, uygun olup olmadığını görebilmeniz için ürün özellikleri ile paylaşacağız.

Ucuz market anlayışı ile hizmet veren rakipleriyle kıyasladığımızda çok daha düşük şube sayısına sahip olmalarına rağmen marka bilinirliği yüksek ürünleri özellikle klasik marketlere kıyasla çok daha avantajlı fiyatlara satabiliyor olmaları uzak noktalardan dahi müşteri portföyü oluşturmalarına neden olmuştur. Her ne kadar son dönemlerde Hakmarda bu hafta ne var diye baktığımızda rakiplere kıyasla ürün çeşitliliği açısından zayıf kalsa da sağlamış oldukları kalite standardı ve fiyat avantajı nedeniyle Hakmar katalog 22 Mart 2018 indirimlerinin de market kasalarında özellikle kampanya başlangıç tarihlerinde son derece yoğunluk yaşanmasına neden olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Müşterilerden gelen ürün taleplerine haftalık olarak hazırladıkları Hakmar Aktüel Ürün bünyelerinde yer veriyor olmaları sizlerin sayfamızın en altında yer alan yorum bölümünde beklentilerinizi paylaşarak Hakmar aktüel 22 Mart 2018 sonrasında hazırlanan kampanyalara yön verebilmenize olanak sağlayacaktır. Market yetkililerinin bu tarz kampanyaları hazırlarken şüphesiz en büyük amaçları standartların üstünde yoğunluk oluşturarak farklı ürün gruplarının da bu yoğunlukta satılıyor olmasını sağlamak olması nedeniyle insanların talep ve önerilerini dikkate alarak kampanyalar düzenlemeleri hem müşteriler için hem de kendileri için oldukça mantıklı bir adımdır. Özellikle genele hitap eden farklı desen ve renk seçeneklerinde olan ürünlerin geçmişteki tecrübelerimize dayanarak oldukça kısa sürelerde tükenebileceğini belirterek, bu tarz alımlar için mutlaka acele etmeniz gerektiğini de tavsiye ediyoruz.

Mehtap Ebru Desenli Granit Tava – Sahan 14,95 TL, Mehtap Ebru Desenli Granit Tava 19,95 TL, Mehtap Ebru Desenli Granit Tencere Çeşitleri 29,95 TL, Dekoratif Çalışma Masası 99,90 TL, Arzum Olivya Seramik Tabanlı Ütü 79,95 TL, Akel Davul Fırın 84,90 TL, Perilla Banyo Köşelik 24,90 TL, Perilla Metal Bulaşıklık Tabaklık 24,90 TL, Bölmeli Saklama Kabı 9,95 TL, Granit Kaçerola 9,95 TL, Saksı Çeşitleri 5,90 TL

Silikon Yastık 6,95 TL, Kapitoneli Fermuarlı Ranforce Yastık Alezi 6,95 TL, Bay Spor Ayakkabı 24,95 TL, Paspas 10 TL, Gezer Bay Bayan Terlik 8,95 TL, Bayan Gecelik 16,95 TL, Bayan Pijama Takımı 13,95 TL, Ütü Masası Bezi 9,95 TL, Kız Çocuk Tayt 5 TL, Lastikli Etek 13,95 TL, Oyuncak Sürtmeli Tır 15,95 TL, Oyuncak Manken Bebek 19,95 TL, Oyun Evi 39,95 TL, Kinetix Kalıp Hediyeli Kum 500g 13,95 TL, Masal Kitapları 9,95 TL, Raket Set 2li 7,95 TL, Atlama İpi 6,95 TL