Hakmar 16 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu hafta hakmar 16 Kasım 2017 perşembe tarihli aktüel ürünler kataloğunu detaylı inceledik. Birbirinden güzel fırsat ürünlerini müşterilerine sunmaya hız kesmeden devam ediyor.

İndirimleri ve çekilişleri düzenli olarak takip ettiğimiz sayfamız aracılığıyla söyleyebileceğimiz tek şey Hakmar 16 Kasım Perşembe fırsatlarında da net bir şekilde görüleceği üzere markanın ürün çeşitliliğinde rakiplerinin bir adım önünde olduğudur.

Gelin sizin de bunu karşılaştırma yaparak görebilmeniz için liste detaylarını incelemeye beraber devam edelim. Hakmar Aktüel Ürün içeriğinde Cem Tava 2’li 24,95 TL, Arzum Su Isıtıcı 59,90 TL, Cam Ürünler 5 TL, Ahşap Kepçe 9,90 TL, Servis Gereçleri 4’lü 9,90 TL, Led Ampül 5,50 TL, Bayan Kazak 22,95 TL, Çift Kişilik Elektrikli Battaniye 22,95 TL, Yastık Alezi 6,95 TL, Çocuk Polar Alt Eşofman 5 TL, Poşetlik 10 TL, Manyetik Tablet Yazı Tahtası 14,95 TL, Çalışma Yayı Seti 4’lü 19,95 TL, Oyuncak Swat Ekip Aracı 16,95 TL, Şirin Bay / Bayan Termal Çorap 3,95 TL, Tutku Erkek Termal Alt İçlik 11,95 TL, Kız Çocuk Termal Alt – Üst İçlik 9,95 TL, Bayan Termal Lambswoll Çorap 4,95 TL, Figürlü Çocuk Şemsiye 14,95 TL, Çocuk Çorap 1,75 TL, Bayan Bot 24,95 TL, Paçi Porselen Çaydanlık 49,90 TL, Sinbo El Mikser 44,90 TL, Paçi Yaprak Desenli Porselen Kase 3’lü 14,90 TL, Bambu Kesim Panosu 14,95 TL, Bebek Küveti 22,50 TL, Klozet Takımı 39,95 TL, Bay Triko Mont 37,95 TL, Çok Amaçlı Kutu 14,95 TL, Topuz Tokası 3,50 TL ve Favore Ayak İzli Paspas 5 TL’den cazip fırsatlar kategorisinde yer alacaktır.

Haftanın öne çıkan ürünü: Arzum Su Isıtıcı Arzum Su Isıtıcı Özellikleri: 2000 W, 2 Litre Kapasite, kablosuz kullanım kolaylığı, Susuz çalışmayı engellemeyi sağlayan emniyet sistemi, yıkanabilir kireç filtresi, 360 derece dönebilme özelliği, paslanmaz çelik gizli rezistans, 3 yıl Arzum firma garantisi gibi detaylar ön plana çıkmaktadır. Açıklama: Geçmiş yıllarda mutfaklarda, evde bulunması bir lüks göstergesi olarak kabul edilen su ısıtıcıları günümüzde evlerin, mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Özellikle kadınların günlük sıcak su ihtiyaçlarını çok kısa sürelerde giderebilmelerine olanak sağlayan su ısıtıcıları ülkemize yurt dışından da getirilmekte ve piyasada garantisiz dahi satılan ürünler bulunmaktadır. Fakat Hakmar tarafından düzenlenen kampanya sayesinde 3 yıl Arzum garantisi sunulan ve firma tarafından tasarlanan son ürünü, piyasadaki muadillerine kıyasla çok daha uygun fiyatlara satın alabilmek mümkündür. 59,90 TL Satış Fiyatıyla Hakmar Aktüel Ürün içeriğinde yer alan Arzum Su Isıtıcı mağazalarda sınırlı sürelerde ve stoklarla satışta olacağı için alım için acele etmenizde fayda var. Şu an ihtiyacınız olmaması durumunda dahi evinizdeki su ısıtıcının bozulabilme ihtimalini düşünerek dahi alabileceğiniz cazip fiyatla satışta olduğuna dikkatinizi çekmek isterim.

Sektörde artan rekabet dolayısıyla rakiplerinin mağaza sayılarını sürekli olarak arttırmalarına rağmen hala uzun noktalardan dahi mağazalarına müşteri çekmeyi başaran Hakmar tarafından listelenen 16 Kasım 2017 Hakmar indirimlerinde insanların kış aylarının gelmesiyle birlikte ihtiyaç duyabilecekleri sezonluk ürünlere yer verilmiştir. Bu işteki başarısının büyük bölümünü müşterilerinin talep ettikleri, ihtiyaç duydukları ürünleri iyi analiz ederek onları uygun fiyatla satmalarına borçlu olan markanın yakın zamanda geçerli olacak diğer indirimleri de yetkililer tarafından hazırlandıktan çok kısa süre sonra sayfamızda paylaşılacaktır. Sizler de sıcak yuvanızdan dahi çıkmadan markalar arasında fiyat kıyaslaması yapabilmeniz açısından sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz. Bu sayede ay sonunda aile ekonominize çok büyük faydalarınızın olduğunu rahat bir şekilde anlayacaksınız.

Hakmar 16 Kasım 2017 Kataloğu