Hakmar 13 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

 

Hakmar 13 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar İndirimli Ürün Kataloğu Sizler İçin Yayınlandı. Hakmar 13 Aralık 2018 Günü Yeni Fırsat Ürünleri Sunmaya Devam Ediyor.

 

Uygun fiyat seçenekleri ile her zaman vatandaşın cebine katkı sağlayan marketler zinciri, Hakmar 13 Aralık 2018 tarihli aktüel kataloğuyla da insanları mutlu etmesini bildi. Birçok ürünü piyasadaki fiyatının altında bulabileceğiniz market sayesinde hem evinizin hem de iş yerinizin ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla giderebileceksiniz. Eğer sizler de ürünlerinizi bütçenizi aşmadan satın almak istiyorsanız Hakmar kataloğunun bu haftaki aktüel ürünlerini mutlaka incelemelisiniz.

Hakmar 13 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu
Ürün Adı Fiyatı
Goldmaster Filtreli Kahve Makinesi 99,95 TL
Ahşap Duvar Rafı 9,95 TL
Metal Ev Gereçleri 11,95 TL
Sinbo Tost Makinesi 119,90 TL
Tepsi 9,95 TL
Fiskos Sehpa 79,95 TL
Kahvaltılık Kase 5,00 TL
Kristal Mutfak Gereçleri 5,95 TL
Cam Kase Tabak 1,75 TL
Ayakkabı Çekeceği 2,95 TL29
İnsanların bütçelerine uygun ürünleri satışa sunan firma, aynı zamanda ihtiyaçlara yönelik sunduğu ürünler sayesinde de güven ve beğeni kazanmaya devam ediyor. Bütçenizi aşmadan kaliteli ürünlere de ulaşabileceğinizi öğreten mağazalar zinciri sayesinde, insanlar artık akıllıca seçimler yaparak, tasarruf ediyor.

Bir çok marka ürün harika indirimlerle sunan Hakmar, aktüel ürünler broşürü ile de göz dolduruyor. Yaptığı indirim ile bu zamana kadar ses getiren ve müşterilerin memnun olmasını sağlayan market, yayınladığı katalog ile de bunu kanıtlıyor. 13 Aralık Hakmar Market aktüel ürün kataloğunu inceledikten sonra bir an evvel ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü ürünler sınırlı sayıda ve oldukça kaliteli. Hemen bitebilir, elinizi çabuk tutun.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.