HAKMAR 01-31 Mart 2018 Kataloğu Az Önce Yayımlandı

Hakmar Uygun Fiyatlara Satışa Sunduğu Ürünler Reyonlarda Yerini Aldı. Hakmar 1 Mart 2018 Günü Bu Ürünleri En Yakın Mağazalardan Satın Alabilirsiniz.
Hakmar indirim günleri için pek çok fırsatın bulunduğu aktüel ürün kataloglarını paylaştı. Hakmar 1 mart aile bütçesini yormayan alışveriş ve kaliteli ürün isteyenler için yüzlerce fırsat vatandaşları bekliyor olacak. Binlerce üründe muhteşem fiyatlarla bizleri buluşturan Hakmar marketleri, diğer firmalara göre oldukça ucuz fiyatlar sunarak müşterilerin gözünde iyi bir konuma yükseliyor.

Her indirim döneminde mükemmel ürünleri kampanyalı fiyatlar ile satışa koyan mağazalar zinciri, ekonomik alışveriş isteyen alıcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Her hafta yayınlamaya devam ettiği aktüel broşürler ile müşterilerine fırsat günlerini ve avantajlı ürünleri tanıtmaya devam eden firma, bu yönüyle de tüketiciye iyi bir alışkanlık kazandırıyor. 1 Mart Hakmar kampanya günleri için tanıtımı yapılan kataloglarda Hesaplı bir çok ürün bulunuyor. Vatandaşların oldukça uygun fiyatlar ile ev ihtiyaçlarını karşılayabileceği marketler arasında yer alan Hakmar, bu fırsat döneminde satın almak isteyeceğiniz inanılmaz ürünleri sizlerin beğenisine sunuyor. Eğer kaliteli ürün dışında alışveriş gerçekleştirmek istemiyorsanız ve ucuz fiyata daha fazla marka ürüne sahip olmak istiyorsanız mağazayı bu hafta ziyaret ederek aile ekonominizi güçlendirebilirsiniz. Onlarca iddialı üründe muhteşem fırsatlara yer veren Hakmar, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri yönünden de oldukça geniş reyonlara sahip.

Paylaşılan indirim listesindeki ürünlerin tamamı belirli adetlerde marketlere dağıtıldığından bu avantaj döneminde vakit harcamadan Hakmar mağazalarına uğramalısınız. Yepyeni fırsatları herkesten önce öğrenmek istiyorsanız 1 Mart 2018 tarihinde Hakmar marketlerine uğramayı unutmayın.

Hakmarda bu hafta ne var biz göz atalım; Tam şarj ile 60 dakika sürekli kullanım sağlayabilen Saç Sakal Kesme Makine 49,95 TL, Yanmaz silikon tıpalı Perilla Ütü Masası 74,90 TL, Kaynamayı gösteren özel mavi led iç aydınlatmalı Sinbo Cam Kettle 69,90 TL, 5 litre kapasiteli Vivaldi Düdüklü Tencere 44,90 TL, 32 cm Kek Fanusu Ayaklı 19,95 TL, Çömlek Balık Desenli Tava 4,95 TL, Sünger,fırça ve stand Bulaşık Set 3,95 TL, Plastik ve ahşap Mutfak Ürünleri 3,90 TL, Porselen Saplı Çatal Bıçak 2,90 TL, Farklı renklerde Kase 2,00 TL, Her Güne Bir Öykü 6,95 TL, Oyuncak Kartela Güzellik Seti 13,95 TL, Oyuncak Kamyon 13,95 TL, Sürpriz Yumurta 2,95 TL, Metal Bisiklet 35,95 TL, Brillant halı Saçaklı 149,50 TL, Mutfak Havlusu 3,75 TL, Çocuklarınızın odasına çok yakışacak Çok Amaçlı Mega Kutu 14,90 TL, Bayan Terlik 6,95 TL, Duvar Saati 12,90 TL, Pano Resim Manzara 19,95 TL den başlayan avantajlı fiyatlarla 1.03.2018 günü Hakmar marketlerinde.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir