Bim 4 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

Bim 4 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

Bim Market Fırsat Günlerinde Markalı Ürünler İle Karşımıza Çıkıyor. Bim 4 Ocak 2019 Tarihinde İndirimli Ürünleri Satışa Çıkarıyor.
Tüm eksiklerinizi size yakın olan şubesinden bir tanesine giderek halledebileceğiniz mağaza, binleri bulan şubeleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Kampanya günleri de ise müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Bim 4 Ocak 2019 günü için raflarına dizdiği pek çok ürünü satın alarak hesaplı alışveriş yapabilirsiniz.

Bim Market 4 Ocak 2019 Tarihinde Gelecek Kaliteli Ürünler Neler?
Ürün Adı Fiyatı
LG K9 Cep Telefonu 999,00 TL
Kadın Ev Botu 19,90 TL
Kumtel Dikey Isıtıcı 149,00 TL
Çocuk Lisanslı Çorap 2,45 TL
Kazak Tüyü Toplama Makinesi 14,90 TL
Kadın Bere 9,95 TL
Kappa Erkek Eşofman Takımı 99,00 TL
Erkek Deri Bot 54,90 TL
Termal Kamuflaj Eldiven 19,90 TL
Kumtel Elektrikli Fanlı Isıtıcı 49,90 TL
Farklı ürün gruplarında %50’ye varan fiyat avantajı sağlayan ve bu sayede tüketicilerin vazgeçilmezi haline gelen market, ekonominizi etkilemeyecek fiyat etiketleri ile ev alışverişinizi bir çok ürünü satın alarak yapmanızı sağlıyor. Zengin ürün portföyü ile akıllı ev aletlerinden, çeyizlik eşyalara, giyimden temizliğe, teknolojik aletlere ve çok daha fazlasına sizleri asla üzmeyecek fiyatlar eşliğinde hizmet vermeye devam eden marketler zinciri, mutlu aile tablosu çizmenize de yardımcı oluyor.

Özellikle de ay sonunu yetiştiremeyenlerin kurtarıcısı olabilen Bim market, gelenekselleşen aktüel ürünler kataloğu ile beğenileri toplamaya devam ediyor. Fırsatlardan yararlanmak için Bim 4 Ocak aktüel ekine göz atabilirsiniz. Fırsat günlerinde mağazaya erken saatlerde gitmeyi unutmamalısınız.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.