BİM 3 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

BİM 3 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayınlandı

BİM aktüel ile fırsatlar sizlerle olacak. Bim 3 Mayıs 2019 aktüel ürünler kataloğu Türkiye’nin En İyi Aktüel Ürünler sitesinde sizlerle olacak. Bu haftanın en değerli indirimlerini sunan Bim’de neler olduğuna kısaca bakalım ve görelim.

BİM 3 Mayıs 2019 aktüel ürünlerinde ne gibi fırsatların yer aldığı ve bu fırsatların hangi fiyatlar ile fırsat olduğuna bakacağız. BİM’de bu hafta hangi ürün grupları var, sizlerle detaylıca inceleyelim. Mutfak ürünleri fırsatlarında nostarjik ürünler ve günlük kullanılması gereken özel ürünler sizlerle olacak. Ev tekstili ürünlerinde özel fırsatlar, çok özel makineler ve birbirinden özel küçük ev aletleri sizlerle olacak. Bim’in 3 Mayıs kataloğunda neler olduğuna daha detaylıca bakalım.

BİM ile indirimler ve fırsatlar 3 Mayıs günü çok özel indirimler sunacak. Buhar kazanlı ütü ile başlayan fırsatlarda Luxell fırın da sizlerle oluyor. Keysmart markalı kahve makinesi, blender seti, dik durabilen süpürge de sizlerle… Kütahya Porselen markalı ürünlerde de özel kampanyalar var. Bu ürünlerin incelemesini görsel detay sayfasında bulabilirsiniz. Ev tekstili ürünlerinde de özel kampanyalar var. İçeri ve kalitesi ile sizlerle olan BİM; yatak örtüsü, yorgan, nevresim takımı da sizlerle olacak. Bim’in indirimlerinde daha fazla fırsat ve kampanya sizlerle olacak. Bu ürün ve kampanyalar için de görsel incelemeye geçelim. Bim aktüel ile gelecek ürünlere kısaca değinmeden doğrudan sizlere görselleri aktaralım.

Bim marketin tüm 3 Mayıs fırsatları ve tüm ürün detayları sizlerle olacak. Görsel incelemede daha fazla detay ve daha fazla kampanya ile devam edelim.