Bim 3 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 3 Kasım 2017 cuma gününe özel olarak hazırlanan aktüel fırsatların olduğu ürün kataloğu yayınlandı. Yüzlerce kampanyalı üründe yapmış olduğu indirimler siz değerli müşterilerinin hizmetine sunuluyor.

Bim marketleri 3 Kasım gününe özel olarak hazırlanan pek çok avantajlı ürünün bulunduğu indirim broşürlerini paylaştı. Oldukça kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sizlerin beğenisine sunan mağaza, cazip fiyatlara sahip olabileceğiniz binlerce ürünü reyonlarına diziyor. Ekonomik alışveriş yaparak ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilme imkanını sizlere tanıyan marketler zinciri, şok etkisi yaratacak fiyatlar ile bu hafta da sizlerin karşısına çıkacak. Ayrıca firma gıda, manav, dondurulmuş ve temizlik ürünlerinin yanı sıra kişisel bakım içinde alışveriş yapabilme imkanını sizlere sunuyor. 3 Kasım Bim fırsat günleri için yayınlanan kataloglarda hangi ürün için ne kadarlık indirim yapılmış hep birlikte inceleyelim.

Bim 3 Kasım günü hazırlanan katalogda öne çıkan kampanyalı aktüel ürünlerinin listesi ise; Fakir Blender Robot Set 125,00 TL, Inox Su Isıtıcı 39,90 TL, Paşabahçe Linea Su Takımı 7 Parça 11,90 TL, Brillant Yıkanabilen Halı 47,50 TL, Ecodelux Elektrikli Buharlı Isıtıcı 49,90 TL, Treking Ayakkabı 39,90 TL, Kadife Eşofman Takım Bayna 34,50 TL, Eşofman Altı Bay- Bayan 17,90 TL, Çakma Taşlı Kamp Bıçağı 24,90 TL, Tekli Tencere Çeşitleri 16,90 TL, Bay- Bayan Şemsiye 19,90 TL, Çocuk Şemsiye Lisanslı 14,90 TL, Ayçiçek Yağı 21,75 TL, Pilavlık İthal Pirinç 5 kg 17,25 TL, Kurufasulye 12,95 TL, Kırmızı Mercimek Saban 9,45 TL gibi hesaplı fiyatlarla Bim raflarında sizlerin hizmetine sunuluyor.

Haftanın öne çıkan ürünü: Kumtel Ks- 2835 Ecodelux Elektrikli Isıtıcı Özellikleri: 1500 watt, Devrilme emniyetli, Buhar özelliği ile ortam nemlendirme, 3 Quartz rezistans, 3 Ayrı güçlü kullanım imkanı,Tutma kulpu ile kolay taşınabilme. Açıklama: Enerji tasarruflu olan bu ürün 1500 w gücünde 3 kademeli. Devrilme emniyeti sayesinde evinizde rahatça kullanabileceğiniz bir ürün olup, buhar özelliğiyle odanızın havasının kurumasını engelleyebiliyor. 3 farklı modu bulunan ecodelux tam anlamıyla parasını hak eden bir ürün. Kumtel tarafından 2 yıl garantisi mevcuttur. Fiyatı: 49,90 TL.

Diğer mağazalara oranla çok daha cazip fiyat seçeneklerine sahip olan ve uygun fiyatlara markalı ürünlerde alışveriş imkanı sunabilen Bim, bu sayede tüketicilerin yüzünü her hafta güldürmeyi başarabiliyor. Binlerce ürünü raflarında barındıran ve her yeni kampanya döneminde pek çok indirim yapan firma, ekonomik alışveriş yapmanın keyfini müşterilerine yaşatıyor. 3 Kasım 2017 Bim fırsat günlerine özel olarak hazırlanan kataloglardaki ürünler sayı ve renk bakımından stoklarda sınırlı olduğundan fazla ilgi sonucunda sabah ilk saatlerde tükenebiliyor. Bu kampanya dönemindeki avantajlı ürünlere herkesten önce siz sahip olmak istiyorsanız Bim mağazalarına uğrayabilirsiniz. Bir sonraki indirim fırsatlarını yine ilk önce siz öğrenmek istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin.

Bim Market 3 Kasım 2017 Kataloğu