Bim 23 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayımlandı Kaçırmayın Hanımlar

Bu yazımızda da sizlere yine farklı gelir ve yaş grupları tarafından barındırdıkları ürün çeşitliliği nedeni ile yoğun bir talep göreceğinden emin olduğumuz Bim 23 Mart 2018 indirimlerini paylaşacağız.

1995 yılında faaliyetlerine başlayan ve günümüzdeki şube sayısıyla kıyaslandığında oldukça düşük bir rakam olan 21 mağaza ile hizmet veren BİM Market o günlerden bu günlere kendi öz markalarının büyük kitlelere ulaşmasını sağlayarak başarılı bir şekilde gelmiştir. Başarısının sırrı dijital ortamda birçok yazıya konu olan BİM Marketler bizim gözümüzde marka bilinirliği yüksek olmayan ürünlerde belirli bir kalitenin altına kesinlikle düşmemesi, sürümden kazanmayı hedeflemesi nedeni ile oldukça uygun fiyatlarla ürün satışı gerçekleştirmesi ve şube giderleri ile birlikte eleman giderlerini minimum seviyede tutması ile başarmıştır. Tüm bu noktaları özellikle uygun fiyatlı ürün almak isteyen ve kaliteden de ödün vermeyen bilinçli tüketicilere haftalık olarak hazırladıkları BİM Aktüel Ürün listeleri ile sunan marka bu konuda da günümüzde oldukça fazla talep görmektedir. Bu talep şüphesiz geçtiğimiz saatlerde sadece dijital ortama özel olarak duyurusu yapılan ve yazımızın devamında görsel, video olarak ürün detaylarını ele alacağımız Bim 23 Mart 2018 fırsatlarında da yaşanacaktır.

Geçtiğimiz hafta BİM Aktüel Ürün içeriklerinde yer verilen iPhone X modelinin yaşattığı yoğunluk kadar olmasa da Bim market 23 Mart 2018 indirimlerinde yer alan fırsatların da farklı gelir gruplarına hitap ettiğini ve bu sayede özellikle altını çizerek fiyat avantajlarından bahsedeceğimiz ürünlerin oldukça kısa sürelerde tükeneceğini belirtebiliriz. Özellikle farklı renk ve desen seçenekleri bulunan ürünlerin hem görsel anlamda dikkat çekenleri hem de insanlar tarafından yoğun talep alabilecek bedenleri, numaraları ürünlerin gerek sıcak fırsat olarak sunulabilmeleri, gerek marketlerin fiziki alt yapıları nedeni ile sınırlı stoklarla mağazalarda yer alması nedeniyle çabuk tükeneceği nedeni ile acele etmeniz gerekmektedir.

Bim’de bu hafta ne var sorusuna detaylı bir şekilde cevap verdiğimiz Bim katalog 23 Mart 2018 başlıklı yazımızda sizler de gelecek haftalarda yer almasını istediğiniz ürünleri Bim Market yetkililerinin görebilmesi için en alt bölümde yer alan ve sadece saniyeler içerisinde yorumunuzu iletebileceğiniz yorum bölümünü kullanarak belirtebilirsiniz. Market yetkililerinin hazırladıkları aktüel kampanya içeriklerinde dijital ortamlardaki müşteri taleplerini yoğun bir şekilde takip ettiklerini ve ürün gamını bu şekilde geliştirdikleri yaklaşık 3 yıldan beri gerçekleştirdiğimiz kampanya tanıtımları tecrübemiz ile sabittir.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.