Bim 17 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 17 Kasım 2017 tarihli indirimli ürün fırsatlarının bulunduğu aktüel ürün kataloğunu belli oldu. Cuma gününden itibaren geçerli olacak indirimli ürünlere sahip olmak istiyorsanız Bim marketlerine uğramayı unutmayın.

 

Bim marketleri 17 Kasım gününe özel olarak hazırlanan ve bir çok fırsatın bulunduğu aktüel ürünleri paylaştı. Hesaplı alışveriş ve marka ürün anlayışından taviz vermeyen firma, uygun fiyat seçenekleri ile mükemmel ürünleri satın alabilmenizi sağladığından bulunduğu bölgede en sık ziyaret edilen mağazalardan biri haline gelmeyi başardı.

Ev ve iş yerinizin pek çok ihtiyacını rahatlıkla karşılayabileceğiniz ve yine pek çok farklı kombinasyon ile kişisel bakım ürünleri satın alabileceğiniz marketler zinciri, ekonomik alışveriş sevenlerin cazip etiket fiyatları ile bu ihtiyaçlarını gidermesini sağlıyor. Türkiye’nin neresinde bulunursa bulunsun verdiği hizmetle müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutan firma, toptan fiyatına perakende satışları ile vatandaşlara oldukça uygun fiyatlar sunmaya devam ediyor. Şimdi hep beraber 17 Kasım Bim fırsat günleri için özel olarak paylaşılan aktüel ürün broşürlerindeki kampanyaları birlikte inceleyelim.

Bim 17 Kasım tarihinde satışa sunulacak aktüel ürün fırsatlarının en çok ilgi çekenlerinden bazıları ise: Erkek Mont 89,90 TL, Erkek Deri Bot 55,90 TL, Kütahya 24 Parça Dekorlu Yemek Serti 84,90 TL, 12 Parça Dekoratif Kahve Seti 25,90 TL, Davul Fırın 75,90 TL, Yuvarlak Fırın Tepsisi 2’li 24,90 TL, Dekorlu Porselen Demlik 18,50 TL, Dekorlu Porselen Şekerlik 8,90 TL, Paşabahçe Tuzluk Biberlik 2’li 4,50 TL. Kilitli Saklama Kabı 9,90 TL, Sofra 18 Parça Yemek Takımı 44,90 TL, Lav Taban Boyalı Meşrubat Bardağı 3’lü 5,90 TL, Dantelli Masa Örtüsü 19,90 TL, Erkek Terliği 8,50 TL, Çocuk Terliği 7,50 TL, Kumtel Ecoray Elektrikli İnfrared Isıtıcı 59,90 TL, After Elght 8,95 TL, Oreolu Bisküvili Çikolata 7,75 TL, Shoco&Keks Çikolata 7,75 TL, Çikolata Çubukları 7,95 TL, Belçika Waffle 3,95 TL, Türk Kahvesi 3,95 TL, Fındık Krema Dolgulu Cookles 4,95 TL, Çıtır Atıştırmalık 3,95 TL gibi kaçırılmayacak kampanyalarla Bim marketlerinde çok uygun fiyatlarla tüketicilerine sunuluyor olacak.

Haftanın öne çıkan ürünü: Kumtel Ecoray Elektrikli İnfrared Isıtıcı Özellikleri: 2300 w, Duvar tipi(Duvar Montaj), Ayarlanabilir termostat, İnfrared Rezistans, 2 Yıl Garanti Açıklama: Kumtel markasının orta seviye ürünlerinden ecoray elektrikli infrared ısıtıcının, duvar tipi modelinin yaptığımız incelemesinde 2300 w elektrik kullandığını ve ayarlanabilir termos sayesinde istediğiniz sıcaklık ayarını seçebilme imkanını sunduğunu söyleyebiliriz. Uygun fiyatıyla da kaçırılmayacak bir ürün diyebiliriz aynı zamanda 2 yıl kumtel güvencesindedir. Fiyatı: 59,90 TL.

Avantajlı günlere özel olarak belirtilen ürünlere, cazip fiyatlara sahip olabilmeniz için fırsatlar sunmaya devam eden Bim, müşteriler ile buluşturduğu kalitesi yüksek ürünler sayesinde marka değerini artırmaya devam ediyor. Her geçen gün artan ürün yelpazesi ve tükenmek bilmeden devam eden fırsat günleri ile de firma ekonomik alışveriş yapmaya destek oluyor. 17 Kasım 2017 Bim aktüel ürün kataloglarında yer alan tüm avantajlı ürünler sayılarla ve renklerle sınırlı olduğundan aşırı talep sonucunda sabah erken saatlerde tükenebilir. Bu nedenden dolayı kampanya gününde istediğiniz indirimli ürünü satın alabilmek için Bim mağazalarına uğramalısınız. Bir sonraki hafta yepyeni kampanyalar ve indirimlerden haberdar olabilmek için bizi takip etmeye devam edin.

Bim Market 17 Kasım 2017 Kataloğu