Bim 11 Ağustos 2017 Aktüel Ürün Kataloğu

Bim 11 Ağustos 2017 cuma gününe özel olarak hazırlanan inanılmaz indirimli ürünlerin yer aldığı aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Yüzlerce çeşit yeni ürünle raflarını dolduran Bim marketleri sizleri bekliyor.

Bim marketleri 11 Ağustos tarihinde reyonlarında satışa çıkaracağı indirimli aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Piyasaya göre yarı fiyatına sahip olabileceğiniz kampanyalı bir çok ürünü sizler için mağazalarda raflarına koyan Bim marketleri pek çok insanın vazgeçilmezi haline gelmiş görünüyor. Hesaplı ve kaliteli alışveriş denilince akla gelen mağazalar zinciri her zaman olduğu gibi tüketicilerinin yüzünü güldürüyor. Bulunduğu yerlerde en çok tercih edilen marketler arasında olan ve her hafta yayınlamış olduğu yeni ürün kataloglarıyla da adından sıkça söz ettirmekte. 11 Ağustos 2017 perşembe günü için hazırlanan Bim fırsat ürünleri hangileri ve bu ürünlere ne kadarlık indirim yapıldı bir göz atalım.

Bim 11 Ağustos 2017 tarihli kataloğunun içerisinde dikkat çeken fırsat ürünleri ise; Çay Makinesi 99,90 TL, Lav Desenli Çay Bardağı 6’lı 6,90 TL, Klim 27,50 TL, Usb Şarj Kabloları 1 Metre 39,90 TL, Makyaj Organizeri 19,90 TL, Plastik Hayvanlar 24,90 TL, Sihirli Daireler Eğlenceli Bloklar 11,90 TL, Bitki Çayı Demliği 8,90 TL, Earpods Kulaklık 55,00 TL, Slikon Kapaklı Puantiye Desenli 19,90 TL, Paşabahçe Cam Turşu Kavanozu 5L 10,90 TL, Hazır Turşu Salamurası 4,95 TL, Cam Turşu Kavanozu 3L 9,90 TL gibi etiket fiyatlarıyla Bim mağazalarında sizlerle.

Bim kalite ve hesaplı fiyatlarıyla fark yaratan yeni ürünlerini reyonlarında sergilerken, her zaman olduğu gibi alıcılarının değişmez tercihi olmaya devam ediyor. Temel gıda ve muhtelif bir çok üründe yapmış olduğu indirimlerle aile ekonomisine katkıda bulunan ve haftalık olarak yayınladığı fırsatlarla dolu aktüel ürünleri bir araya getiriyor. Ülkemizin bir çok yerinde şubesi bulunan ve bünyesinde bulundurmuş olduğu yüzlerce ürünle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren 11 Ağustos Bim aktüel ürün kataloğunda fırsat takipçileri için de bir çok yeni ürün de bulunmaktadır. Sınırlı sayı ve renkte olan bu ürünler erken saatlerde tükenmektedir. Sizlerde bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız en yakın Bim mağazalarına uğramayı unutmayın.

Bim Market 11 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.