A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 aktüel ürün kataloglarında indirimler son gaz… A101 22 Mart 2018 aktüel ürün kataloğu yeni indirimlerinde bulunan detaylarda muhteşem fırsatlara sahip ve önemli kampanyaların bulunduğu ayrıntılar var. Sosyal medyayı kasıp kavuran indirimlere yakından bakalım.

A101 22 Mart 2018 aktüel ürün fırsatlarında bu hafta çok önemli pek çok fırsat sizlerle olacak. Belki de aylardır insanların beklediğini düşündüğümüz pek çok ürün 22 mart günü alıcısına sunulacak. Bu hususta incelemelerde daha detaylı bilgilere yer verdik. Yeni kataloglarda bir önceki haftaya göre daha etkin olarak adlandırılacak sayfalar sunan market; müşterisini ve takipçisini sevindirmesini iyi biliyor. Şimdi sizlerle daha detaylı bir inceleme için ürün incelemesine geçelim.

A101; market olarak zaten uygun fiyatın adresi… Bu hususta herkes hemen hemen hemfikir. Ancak bir başka husus ise bu perşembe günleri sunulan ürünler… A101 o kadar güzel bir konsept oluşturdu ki müşterilerini perşembe günleri mutlaka marketine davet ediyor. Hatta bunun için muhteşem fiyatlar sunuyor. Hatta bazı ürünlerde çok fazla indirime gitmese bile piyasaya göre zaten uygun sattığından ister istemez vazgeçilmez oluyor. Bu anlamda kaliteli ürünü uygun fiyata sunan bir başka market dahi bizce yok.

A101 aktüel, yani kısacası güncel sayfalarda ise bildiğiniz üzere 22 mart günü pek çok farklı ürün sunuluyor. Sosyal medyayı şimdiden heyecana sevk eden bu indirimlerin neler olduğunu ise haber yapmak gerekiyor. Bunun için sizlere biz incelemesini sunduk ve kendimizce 22 martı inceledik. Görüyoruz ki ciddi anlamda kaliteli ürünler ciddi anlamda indirimli olarak sunuluyor. Bu harika bir şey. Şimdi bu adından söz ettiren ürünlerin neler olduğuna daha yakından bakalım.

Samsung 55MU7350 55” UHD Smart Kavisli LED Tv
Singer Promise 1408 dikiş makinesi
Aprilla ATR-7003 kulak ve burun kıl alma makinesi
Aprilla AMg-6001 şarjlı bakım seti 5’i 1 Arada
Telefon priz tutucu
Kiwi KVC-4103 2’si1 Arada Cylclone elektrikli süpürge
Kaymaz taban saçaklı banyo halısı
Kaymaz taban saçaklı oval banyo halısı
LAV çay seti 12 parça
LAV şekerlik
LAV reçellik ve pek çok LAV ürünü…
Logitech M171 kablosuz Mouse
Logitech stereo hoparlör 1+1
Xiaomi Redmi Note 5A Prime cep telefonu
Black+Decker BDHR26K-TR kırıcı delici
Attlas misinalı çim biçme makinesi
Attlas tırpan
Attlas ağaç kesme motoru
Gıda ürünleri ve temizlik ürünleri

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir