A101 19 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayımlandı Kaçırmayın Hanımlar

Müşterilerinin sabırsızlıkla beklediği a101 19 nisan 2018 aktüel ürünler kataloğu birbirinden güzel fırsat ürünlerine yer vermeye devam ediyor. Bu hafta a101 market raflarında hangi ürünler ne kadar fiyat ile satışa sunulacak sorusunun cevabını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Aldın aldın sloganı ile listelenen ve yöresel bazı tedarik kaynaklı değişiklikler haricinde ülke genelinde var olan 7000 şubede aynı özelliklerle 19 Nisan 2018 Perşembe günü başlatılacak olan kampanyada yer alan ürünler ürün kalitelerinin haricinde indirim oranları nedeniyle de farklı gelir gruplarından yoğun talep almaktadır. A101de bu hafta listelenecek ürünlerin çok cazip fiyatlarla listelenebiliyor olması bahsettiğimiz üzere 7000 şubeye ulaşarak üreticilerle ve tedarikçilerle çok cazip satış anlaşmaları yapılabiliyor olmasının yanında, markanın gereksiz reklam maliyetlerinden, personel giderlerinden ve hatta ürünlerin alışveriş sonrasında koyulduğu poşet maliyetinden dahi uzak duruyor olması sayesinde gerçekleştirilmektedir. A101 19 Nisan 2018 markanın kendi öz sermayesi ile sadece kendi raflarında satış yapabilmek için oluşturduğu ürün çeşitliliğinde de avantajlı fiyatlar sunmaktadır.

Kategori anlamında her hafta listelenen ve yoğun talep alan temizlik ürünleri, gıda fırsatları, mutfak ürünleri, elektronik ürünler, ev tekstili ve teknoloji ürünleri A101 aktüel 19 Nisan 2018 insert içeriğinde de bol miktarda yer almaktadır. A101 kampanyalarında cazip fırsatlar ile müşteriler ile buluşturulacak ürünler arasında yaz aylarının yaklaşması ile beraber ebeveynlerin çocuklarını sevindirmesi için öncelikle tercih edebileceği ürünler arasında yer alan Lisanslı Scooter ve 16 Jant Bisiklet, Sinbo Çelik Cezve ve yaygın servis ağı ile satış sonrası da müşterilerini memnun eden Arzum Markasına ait Arzum AR1027 El Blender Seti raflarda yerini alacaktır. Oyuncak kategorisinde ise en çok talep görecek ürünler arasında Lisanslı Etkinlik Masası ve Pepee Lisanslı Çadır fırsat içeriğinin 23 Nisan öncesine gelmesi nedeniyle “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!” sloganıyla sunulacaktır.


Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir