A101 18 Mayıs – 26 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayımlandı

A101 aktüel ürün katalogları yeni indirimlerinde önemli pek çok fırsat sizlerle oluyor. A101 18 Mayıs 2017 günü satmayı planladığı ürünleri duyurdu. Marketlerde broşürlerini gördüğümüz bu indirimlere daha yakından bakalım. Bu haftanın kataloglarında neler var, hangi indirimler sizlerle inceleyelim.

A101 18 Mayıs aktüel ürün kataloglarında bulunan yeni indirimlerinde bulunan bu hafta fırsatları sizlerle. A101 fırsatlarında yer alan detaylara tek tek değinmeden önce belirtmeliyiz ki bu ürünler 18 Mayıs itibari ile satılacak, ve siz yine de en net bilgi için tabiki resmi bağlantılara veya marketinize danışın.

A101 aktüel, bilindiği gibi yaz aylarının gelmesi ile pek çok kamp ürünü ve benzeri ürünü satışa sunuyor. Ramazan Ayı’nın da gelmesi ile muhteşem ürünler sunmaya devam eden bu muhteşem markete daha yakından bakalım.

A101, aslında oldukça kaliteli ürünler sunuyor. Kalite ve fiyat olarak gerçekten muhteşem olan bu marketin yeni ürünleri ve indirimlerine değinmenin vakti geldi. Şimdi incelemelerimize bakalım.

HI-LEVEL 55″ Ultra HD Smart Uydu Alıcılı LED TV
Lenovo VIBE P1M Cep Telefonu
SanDisk 16 OTG GB USB 3.0 Bellek
SanDisk 16 GB MicroSD Class 10 Hafıza Kartı
A101 Piknik Ürünleri
Çantalı Piknik Örtüsü
Sofra Bezi
Hamak
Çöp Şiş 100’lü
Ahşap Saplı Piknik Mangalı
Lüks Osmanlı Ocağı
Piknik Termosu
Kappa Bay/Bayan Spor Ayakkabısı
ALTIS Kondisyon Bisikleti
ALTIS Lastikli Mekik Çekme Aleti
Neopren El/Ayak Bilekliği

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.