A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayımlandı Kaçırmayın Hanımlar Harika Ürünler Geliyor

A101 aktüel indirim rüzgarlarını başlattı. A101 15 Mart 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta tam anlamı ile ürün ve fırsat yağmuru var. Aktüel ürün A101 kataloglarında bulunan tüm detayları ve yeni indirimlerin neler olduğuna dair en detaylı inceleme ile sizlerleyiz.

A101, gerek hanımların gerek beylerin gerekse çocukların kısacası tüm insanların ilgisini çekecek ürünlerde güzel fiyatlar sunarak perşembe günlerini bizlere indirim günü olarak değerlendirtiyor. 15 Mart 2018 perşembe günü de bu geleneği bozmayacak olan market; yine adından söz ettirecek en güzel fırsatları sunmaya devam ediyor. Hangi ürünlerde fırsatların olduğunu en detaylı biçimde incelediğimiz bu haberimizde sizlerle A101’in en yeni sayfalarını ve bu sayfalardaki ürünlerin detaylarını göreceğiz.

A101 aktüel, diğer adı ile güncel indirimler ve hatta A101’in sunum adı olan Aldın Aldın fırsatları ile müşterisini ve takipçisini sevindirmeyi sürdüren A101 Market’in 15 Mart günü ne gibi kampanyalar sunacağı hususunda en detaylı incelemeyi yapıyoruz. Her geçen haftanın bizlere öğrettiği bir şey var ki; A101 gerçek anlamda hangi hafta hangi ürünü sunmasını çok iyi biliyor. Ne erken ne geç, sanki o haftanın şartlarına uygun hazırlanmış ürünler sunuyor. Bu anlamda planlama yetkililerini gerçekten tebrik etmek lazım. Ayrıca fiyatları ile de ses getiren ürünler sunan market takipçisi ve müşterisini sevindiriyor.

A101 15 Mart, 2018 yılı içindeki en dolu kataloglardan biri olarak görünüyor. Tam olarak basılı sayfalarda dolu dolu ve internet sayfalarında ise bol bol ürün var. Çamaşır makinesinden cep telefonuna, kilimden küçük ev aletlerine, mobilya ürünlerinden gıda ürünlerine kadar akıllara gelebilecek pek çok üründe indirim sunan market yine hanımların beylerin ilgisini çekmeyi başaracak gibi görünüyor. Öncelikle kendimizce derlediğimiz kısa bir liste ve ardından ise görsel incelemeler ile devam edelim.

Aktüel Ürünler’in incelemesine takılan A101 yeni indirimlerinde oldukça beğenilen ürünler dikkatleri çekiyor. Market tarafından duyurulan listelerde bulunan fırsatları tek tek inceleyen sitemiz; yine indirimde her zaman diğerlerine göre önde olan bir A101 görüyor. Hatta A-101 indirimlerinin bu hafta tam anlamı ile kampanya yağmuru gibi görmek bile hata olmaz. Şöyle ki fark edilen listelerde de göründüğü üzere A101 15 Mart fırsat dolu pek çok sayfa sunuyor. Şimdi kısa bir liste ve ardından incelemeler ile devam edelim.

SEG çamaşır makinesi
Piranha gece lambalı bluetooth hoparlör
Sırt çantası
Taraftar lisanslı yatak örtüsü
Taraftar lisanslı nevresim seti
Buldan koltuk örtüsü
Kilim ve dertsiz masa örtüsü
6 parça tencere seti
Sinbo manuel doğrayıcı
LAV kilitli cam saklama kabı
3 fonksiyonlu duş seti
Mobatto sandalye çeşitleri
4raflı kitaplık
3 kapılı gardırop
Çalışma masası
3lü duvar rafı
Arzum AR-1013 çubuk blender seti
Dijitsu dik süpürge
Kiwi KCM-7540 filtre kahve makinesi
Dijitsu çelik çezve
Sinbo SEB-5803 yumurta pişirme makinesi
Attlas tornavida seti 4’lü
Gıda ürünleri ve oyuncaklar
daha fazlası için takipte kalın…

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir